Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy valaki azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy valaki azért nem találja meg a párját, mert túl okos?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, minden lehet.
2016. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Túl okos az kizárt, de a túl magas IQ esetleg elképzelhető, ha már mindenáron valamilyen karóhoz akarod kötni az ebet.
2016. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy túl okos? Mihez mérten? Miért gondolod ezt magadról? Az okos emberek első ismérve, hogy nem gondolják magukról, hogy azok. :)
2016. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolni gondolják csak nem mondják ki... mert van eszük. Egyébként persze van.
2016. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illető lány, akkor szerintem igen, nagyobb az esélye, hogy hátránya származik ebből. Tapasztalatom szerint a férfiak nem tudják elviselni, ha egy nő okosabb náluk, és a nőnek is szüksége van arra, hogy felnézhessen a párjára. Az is igaz, hogy nehezebb ösztönösen cselekedni, beleélni magad az érzelmeid sodrásába, mert folyton jár az agyad, hogy ez most csak kémiai anyagok és evolúciós drive-ok (ha alapvetően reálos vagy) vagy manipulatív viselkedés pl. érzelmi zsarolás és egyéb pszichológiai cuccok összessége (ha inkább humános vagy). Magyarul nem tudsz kikapcsolni.

Nagyobbak lesznek az elvárásaid a pároddal szemben, statisztikailag a populáció kisebb százaléka alkalmas alapból... kiesnek a pixisből nagyon rendes, kedves jelöltek, akikkel próbálkozol, de rájössz, hogy szomjazol legbelül, mert nem tud a szellemi társad lenni.


Persze az is lehet, hogy ez is csak egy önmagunknak tetsző kifogás, hogy miért nem találtunk még senkit.

2016. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Sok okos nő van körülöttem, csak a rondáknak nincs senkijük.

Azt nem mondhatják neki, h ronda vagy, így ez a kifogás.

2016. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A barátnőm ezért nem tudott megnyílni előttem, mert szerinte túl okos vagyok... Én nem gondolom magamról, hogy okos lennék, inkább csak kreatív.
2016. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#5: Ámen!:-) Jól szóltál.26N
2016. ápr. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 omba ***** válasza:

Lehetséges, ha olyan környezetben él, ahol ez hátrány.

De vigasznak se rossz.

2016. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok és én utasítom vissza a nőket mert úgy érzem nem eléggé okosak hozzám
2016. ápr. 20. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!