Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak már az ismerkedés kezdetén is a szexről beszélnek, még ha csak poén szintjén is? (Mindenki válaszát és véleményét szívesen várom. )

Figyelt kérdés

Veszem én a lapot, van humorérzékem, de lehet a 2. beszélgetésnél nem arra vagyok kíváncsi, hogy "fizikailag bizonyítható, hogy szexi vagyok" és társai.. ez még egy finomabb célzás, az egyértelműbb már a "nem hagynálak éjszaka aludni" mondat, miután közlöm, hogy este van és aludni fogok, na és számtalan példát tudnék még mondani.


A kérdésem csupán ennyi: miért?? Miért ezzel kell kezdeni?

Nekem már olyan unalmas, sablonos és lassacskán kiábrándító ez.


Értem én, hogy fontos a szex, az én véleményem is az, hogy egy jól működő párkapcsolat egyik alapja, de az ismerkedést úgy gondolom nem ezzel kellene kezdeni, vagy a kezdeti szakaszt nem kellene ezzel elrontani.

Le is szoktam állítani, ha valaki így tesz (kb. mindenki), mert nekem ez nem jön be, néhányan meg is lepődnek, amikor szólok, hogy ennek nincs itt a helye és az ideje.


Velem van a baj, vagy ez így tényleg nem a dolgok menete?

Fiúk és lányok véleményére is egyaránt kíváncsi vagyok. :)


23N



2016. ápr. 21. 02:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha az ismerkedés kezdetén valaki ilyen "poénokat" sütne el, akkor búcsút vennék tőle. Rohadt kiábrándító az ilyen taplóság.
2016. ápr. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%

A legfontosabb a szex. Ha rossz, akkor vége lesz a kapcsolatnak.. Magam 35 évével, nálam az párkapcsolat, ahol együtt lakunk. Ahol összejárogatunk, meg elmegyünk moziba, az nem az.

Lakva nagyon sok minden kiderül, de tényleg.

Mondom ezt 4 komoly párkapcsolattal a háta mögött.

2016. ápr. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Mert náluk ez a prior. A legtöbb pasi ilyen sajnos. Ki kell szűrni a normálisakat.
2016. ápr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, én férfiként sosem teszem, igaz nem a Te korosztályodról fogalmam sincs, de a saját tapasztalatom, hogy az idő előtt felhozott sex téma szinte garantálja, hogy ne legyen szex.
2016. ápr. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyébkét egy lány mondta nekem mindig, hogy egy férfinek más a szeretet nyelve. Ha egy nő ki akarja mutatni, hogy szeret, akkor bújik, akkor ölel, akkor simogat, egy férfi pedig szexszel teszi ugyanezt. Mivel egy férfinek a szex az egyik legfontosabb, így azt gondolja, hogy ha szexet ad, akkor az ugyanakkora öröm a másiknak is, mintha ő kapa, és ugye az ember szeret olyasmit adni, aminek ő is örülne fordított helyzetben
2016. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Van egy híres könyv John és Mary (1969). Egy buli után egymás karjaiban kötnek ki az ágyban, majd onnan indul a történet, hogy hogyan jönnek össze, kezdve avval, hogy bemutatkoznak egymásnak. :) Sokan vagyunk sokfélék. Ráadásul evvel a megközelítéssel a fickó is tesztelheti a nőt. ;)


A kérdés - sajnos - kiterjeszthető is. Munkahelyeken is létezik (férfiszemmel mondom) női szemmel megalázó szexcentrikus utalások, poénkodások, áthallások, szóviccek, formájában. Ha ott ez megy, ráadásul az idő (szorítása) nagy úr a kudarcokkal terhelt társkeresési folyamatban, akkor semmi meglepő nincs abban, hogy az egyre szabadosabb világban egyre korábban előkerül a szex témája.


Mivel abszolút jogos a kérdés felvetése: szerintem intellektusért, intellektussal kell harcolni, sértődés kizárásával. Ki kell találni olyan előszűrő-stratégiát a hölgyeknek ami hatékonyan kezeli a problémát. Egyik ilyen valami "lassító" beszólás a "sietős" uraknak, minél előbb elvenni a kedvet - (idő)kockázatnöveléssel - a bugyivadászattól. Ez egy olyan általános probléma, hogy társkeresés megkezdése előtt is végig lehet már gondolni.

2016. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én sose hoztam fel a témát, próbáltam csak szimplán beszélgetni, ismerkedni... Meg is lett az eredménye, mert kb le is lettem tojva, egy kis idő után.

Szóval ne rinyáljatok itt, mert magatok sem tudjátok mit akartok.

2016. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Egyébkét egy lány mondta nekem mindig, hogy egy férfinek más a szeretet nyelve. Ha egy nő ki akarja mutatni, hogy szeret, akkor bújik, akkor ölel, akkor simogat, egy férfi pedig szexszel teszi ugyanezt."


Elég érdekes felfogása volt akkor annak a lánynak. Férfiként az a véleményem, hogy ha egy pasi csak szexszel tudja kimutatni a szeretetét, akkor ott gondok vannak.


Nem veled van a baj, egyszerűen ilyen irányba fejlődik a világ. Régen a bókolás volt az elvárt, manapság a sok kis tiniribinél pedig 5 perc után a szex. Amíg erre van igény, addig ez meg is fog maradni sajnos. Persze némely embernél csak az intelligencia hiánya okozza ezt a fajta udvarlási módot.

Nézd a jó oldalát. Így legalább hamar kiderül, hogy az adott pasi mire utazik, mit szeretne elérni. :) Én pl csak akkor hozom fel az ilyen szintű célozgatásokat, ha már érzem, hogy a lány is vevő rá, ha átléptünk egy bizonyos határt, ha már van egy kellő bizalom a másik irányába. Esetleg megvárom, amíg ő kezdi el így célozgatni.

Egy normális pasi nem akar 5 perc beszélgetés után a bugyidba jutni, hanem inkább a belsődet, a személyiségedet próbálja megismerni. Persze csak ha tényleg a komoly kapcsolat a cél, nem pedig egy futókaland.


30F

2016. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

Azt kell mondjam, hogy ez szokás és szocializáció kérdése.

Személy szerint 20 évesen hónapokat udvaroltam egy lánynak, hogy legyen valami, és mire odaérkeztünk olyan magas piedesztálra emeltem, hogy borítékolható volt, hogy csalódás lesz a vége és lelépek. Többször is megjártam ezzel a hozzáállással, aztán változtattam a taktikán.

Egy Nőnek is ugyanolyan fontos a szex a kapcsolatban, csak az elején tudatosan vissza fogja magát, mert Ő nem olyan...de 2 héttel később már kétségbe van esve ha 1-2 nap kimarad vagy a pasija nem kezdeményez. Teljesen felesleges színészkedni, a szex is része a mindennapos életünknek, kimutatjuk a vonzalmunkat a partnerünk felé és könnyen belátható, hogy ez motiválja a legtöbb kapcsolatot.

38F

2016. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

A magam részéről rendkívül fontosnak tartom, hogy valamilyen szinten kimutassam a szexuális érdeklődésem a lány iránt már az ismerkedés elején, hiszen ha ez nem történik meg, és csak egy "jó fej pasi vagyok", akkor rövidesen azon kapom magam, hogy a barátzónába kerülök.


A másik meg az, hogy igazából nem az a lényeg, hogy ki mit mondd, hanem hogy hogyan. A szexuális beszélgetésnek is van egyfajta művészete, lehet úgy is csinálni, hogy szánalmas, és sértő, de úgy is, hogy érdekes, és figyelemfelkeltő. Velem volt már úgy, hogy odamentem egy csajhoz spontán, és nagyon rövid időn belül már arról kezdtünk el beszélgetni, hogy ha nem jó a szex, akkor mi a teendő. Amikor az ember egy lánnyal beszél, rendkívül fontos, hogy jó előadó legyen és a hallgatót magával tudja ragadni. Erre vannak jó eszközök mint például a hatásszünet, vagy az, hogy időnként a hangsúlyt felemeljük a lényegi mondanivalónál, vagy más kommunikációs trükk, amit akkor tanítottak nekem, amikor arra képeztek ki, hogyan kell eladni egy terméket.


A lényeg : a jó előadóval élvezni fogja a lány a szexuális beszélgetést, míg a pocsék előadó esetében megbotránkozik, vagy unalmat, szánalmat fog érezni.

2016. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!