Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért nem vonzódom senkihez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem vonzódom senkihez?

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok, de eddig össz-vissz 2 srác mozgatott meg igazán, mármint szexuálisan is...


Időnként tetszik valaki, de azok nem komolyak, inkább csak olyan nem rossz kategória, de ilyen is nagyon ritkán van. Személyiségre még rosszabb a helyzet. Pedig az a 2 srác sem volt a világ legjobb pasija, de nekem igen, az egyikük az exem, belé nagyon szerelmes is voltam.

Nem vagyok aszexuális egyáltalán, sőt, de ha nincs olyan, aki igazán tetszik, akkor nem vágyom a szexre sem.


Mi lehet ennek az oka?


2016. ápr. 21. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Linkelj már képet egy férfiről, aki bejön külsőleg. Tényleg nagyon kíváncsi vagyok.
2016. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hany fiuval probaltad hog szex kozben csak ketto mozgatott meg igazan?


Lehet hogy nem a romantikus regenyekbol es internetes bulvarujsagokbol kellene tajekozodno arrol, hogy alakul ki egy parkapcsolat.

2016. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és ugyanezt érzem. Egyszerűen csak mindenki ronda és/vagy retardált. Sajnos ezen nem tudok szépíteni. 3 lány ha tetszett eddig, abból se lett semmi.
2016. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten én is hasonlóan vagyok. Persze külsőre bejön elég sok lány (nagyjából 5-ből 3 tuti), de ezen kívül egyáltalán nem érdekelnek. Eddig volt kb. 2-3 lány akivel el tudtam volna képzelni valamit, de azt is csak nagyon elméletben.
2016. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A vonzalom nem szex közben alakul ki, hanem már beszélgetésnél is nagyon jelen van. Ha nincs, akkor a szex is rossz lesz. Elvégre pont azért fekszel le valakivel, mert kívánod... Legalábbis nekem ez a logikus.


1-es, linkelek párat, de nálam a külső csak részben számít, a személyisége miatt is tud vonzóbb lenni valaki. Nagyon tetszenek pl. a mosolygós, vicces srácok.


[link]

[link]

[link]

[link]

2016. ápr. 22. 01:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam, csak kíváncsi voltam, hogy milyen srácok "mozgatnak meg" benned valamit, hogy egész életedben csak kettővel találkoztál. Mert nyilván, aki külsőleg tetszik, abba belelátod a jó belsőt is. Érdekes, hogy mennyire nincs fogalmam arról, hogy a nőknek milyen férfiak jönnek be.


Azt hittem, ez az etalon:

[link]

2016. ápr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. :) Én sem vonzódom.Az utolsó exem után és ahogy befejeződött a kapcsolatunk jó ideig még nem is fogok.
2016. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden nőnek más az ízlése, úgyhogy erre nem lehet általánosat mondani, de akit linkeltél, nekem ő nagyon búzás. :D
2016. ápr. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!