Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatom meg, hogy a lánynak van-e barátja, ha nem igazán beszéltünk eddig?

Figyelt kérdés

Milyen módon lehet kideríteni, hogy a lánynak van-e barátja, ha pár mondatot beszéltünk csak (tehát nem vagyunk beszélő viszonyban) és nem szeretném, hogy egyből rájöjjön, hogy tetszik nekem és ismerkedni szeretnék?

Nem szeretnék próbálkozni nála, amíg nem tudom biztosan, hogy nincs barátja. Rákérdezni nyilván nem fogok nála. Barátait nem ismerem, nem tudom tőlük se megkérdezni. Akkor hogyan tudhatom meg?



2016. ápr. 25. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, aztán tereld olyan irányba a témát, hogy olyat mondhass hogy "a pároddal biztos csináltok effélét", vagy a "biztos örülsz, amikor a párod ilyennel lep meg" vagy valami hasonló, a lényeg, hogy utalj arra, hogy párja van.

Ha nincs barátja, úgyis tagadni fogja, hogy "nem, nincsen párom".

2016. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az nem túl egyértelmű, ha utalok rá? Nem szeretném, hogy egyből megtudja, hogy ismerkedni szeretnék.
2016. ápr. 25. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig jobb, ha a tudtára hozod, ahogy lehet, így nem fog sima barátnak elkönyvelni.
2016. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tetszik, kár "sumákolni", kérdezz rá, és kész :)

Én ezt nő létemre megtettem anno a férjemmel, és jó döntés volt.

2016. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rákérdezel
2016. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan kerdést kell feltenni amitől MAGÁTÓL mondja meg hogy párjával ezt vagy azt szokta. Vagy rákérdezel direkte. A "pároddal biztos ezt vagy azt csinálod" mint köztes megoldás nekem sosem jött be. Egyrészt mit célozgat - az már tök egyértelmű ugyanis hogy kiderül van e vagy sem barátom akkor már kérdezte volna meg inkább direkt.
2016. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!