Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen bolti eladó, recepció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen bolti eladó, recepciós nők inkább a pénzes férfiakat keresik?

Figyelt kérdés
Akinek úgy néz ki, hogy jobbára csak kevés keresete lesz egész életében, az szerintem jobban keresi az anyagi biztonságot mint mondjuk egy ügyvédnő vagy hasonló.
2016. ápr. 28. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
az összes azt keresi valakinek össze jön valakinek nem aztán akinek nem jön össze az megelégszik egy átlagos melós férfival
2016. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Hát amúgy ja... Tőlem is mindig azt kérdezik mit dolgozok, hogy élek stb... Aztán, ha nem tetszik nekik már le is koptatnak.
2016. ápr. 28. 13:26
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Ezek szerint semmi vonzó nincs benned, kedves kérdező.

Már a kérdésed is bicskanyitogató.

2016. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehetsz te akármilyen vonzó, ha nincs elég pénzed. :D Akkor max dugnak veled és cső.
2016. ápr. 28. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

minap rám írt egy csaj, hogy szeretne ismerkedni. Mondom oké, meséljen magáról. írt magáról 1 mondatot, majd egyből visszakérdezett, hogy hol dolgozom. poénból beírtam neki, hogy munkanélküli vagyok... nos ennek már 1 hete volt, azóta nem válaszolt.


ennyit arról, hogy ki mire hajt.

2016. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Kb erről beszélek én is...
2016. ápr. 28. 13:44
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez így van, ahogy a magyarázatban írod. Azért átlagban sok nő álmodozik családról, és nyilván nem szeretne albérletbe, havi 90e Ft,os fizetés mellé gyereket pottyantani, és emiatt nem lehet hibáztatni. Senki nem úgy képzeli el az életét, ahogy az előbb leírtam.


Az meg már csak természetes, hogy minden ember az anyagi jólét felé húz, nemde? Ez sem elítélendő.


Nekem az nem szokott tetszeni, amikor a társadalmi megítélés szerint alacsonyabb rangú munkát végző férfiak (pl. egy mosógép szerelő) mentegeti magát, és ilyeneket mondd nekem, hogy "Nem a munka határozza meg az ember személyiségét.' Nem arról beszélek, hogy ez igaz-e vagy sem, hanem hogy nem szeretem, amikor valakiről ennyire ordít, hogy szégyelli a melóját.


Én diákként sokáig tescóztam, és imádtam! Pedig alja munkának tartják azt is.


Éppenséggel ügyvédnő leszek, és biztonsággal rölt el, ha arra gondolok, hogy remélhetőleg nem lesz szükségem egy férfira ahhoz, hogy a számomra kielégítő életszínvonalat biztosítsam magamnak. Ebből a szempontból én nem is várom el a majdani páromtól, hogy többet keressen nálam, hanem egyébként is közös kasszát képzelek el. Azért lennénk együtt, hogy közösen tegyünk erőfeszítéseket annak érdekében, hogy mindketten elérhessük az anyagiak segítségével megvalósítható álmainkat. :)


Csak ne szégyellje, amit csinál, vagy ha igen, akkor lássam, hogy nem csak panaszkodik, hanem tesz is ellene valamit...


23L

2016. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

7-es

Jó volna, ha a nők végre megértenék a közgazdaságtan legfontosabb alapvetését, miszerint a munkád ellenértéke nem annak az "értékességétől" függ, hanem hogy hányan tudják utánad csinálni.

Ha az összes mosógépszerelő elhúz az országból én leszek az első, aki átképzi magát, pedig két diplomám van.


Jelenleg te is abban a hitben vagy, hogy a jogi diplomáddal bankot fogsz robbantani, de nagy lesz a pofára esés, mikor az első payslipeden 140 körüli összeget fogsz látni.

Aki manapság megbízható kőműves, az napi 30-50 rongyot visz haza és hónapokra előre be van táblázva.

Hogy hol ebben a ráció?

Az ügyvédből sok van, a kőművesből már alig maradt valaki.


Ezt aért írtam le neked, mert a heréimet csavargatom kínomban, mikor a neofeministák azzal hadonásznak a levegőben, hogy a nők 20-30%-kel kevesebb bért kapnak ugyanazért a munkáért. Ez a 2. század legmocskosabb hazugsága ésremélem a terjesztőkön precedens jelleggel fognak kegyetlenül példát statuálni.

A statisztika úgy készült, hogy összeátlagolták az összes nő fizuját és az összes férfi fizuját, így meglepődve tapasztalták, hogy a büfészakos csitri vagy az óvónő nem keres annyit, mint egy informatikus vagy villamosmérnök. Soha em készítették el az azonos cégnél, azonos munkakörben, azonos végzettséggel és azonos tapasztalattal álló emberek fizetésének összevetését. Ha valaha elvégeznék, kiderülne, hogy az emberek egy része(nem tagadom, többségében a nők) elég töketlenek a béralkunál.

Persze az is kijönne, csak már senkit nem érdekelne, hogy a magasabbak többet kapnak az alacsonyabbaknál, a kopaszok a hajasoknál, a jobbkezesek a balkezeseknél, stb.

Hogy ezek miért nem érdekesek?

Mert nem lehet velük uszítani úgy en bloc a férfiak ellen.

2016. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

#7 vagyok. Csak kiegészítésképpen írom, hogy a jogi egyetem mellett már évek óta ügyvédi irodában dolgozom, ahol az eddigi munkám miatt tárt karokkal várnak az egyetem után is. Nyilván hátra van még a szakvizsga is, utána fog kiderülni, hogy mire fogom vinni végül is, de az iroda mellett a hobbimmal is pénzt keresek, szóval ennél már csak feljebb visz az út. Optimizmus ON :D


Magyarázd meg a munka értékességére vonatkozó elméleted annak, akin az ismerkedéskor már látszik, hogy szégyenli, hogy hozzám képest "csak" egy mosógép szerelő. Miközben én pont letojnám.


Szerintem kivételes a példád a kőműves foglalkozással. Azért többségében még megállja a helyét, hogy akinek magasabb a végzettsége, az nagyobb eséllyel indul a bérezésért folyo versenyben. Az is igaz viszont, hogy a diploma mellé már elvárják például a szakmai tapasztalatot.


Ügyvédből is ezerféle van, olyan irányba kell szakosodni, ami sok megbízást hoz a konyhára.

2016. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az 5-ös válaszolónak mondom: az is lehet, hogy a csajnak orgazmusa lett attól, hogy azt írtad neki, hogy munkanélküli vagy és már ment is volna, hogy lenyelje a spermádat és kiverje a farkadat, de közben meg valaki kinyírta a csajt és azért nem válaszol, mert 1 hete agyonlőtték, leszámolás áldozata lett
2016. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!