Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találtam egy gazdag pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy gazdag pasit, milyen legyek hogy fel tudjam szedni? Inkább egy szerény, átlagos oldalt domborítsak, mert hogy "normális" lányt akar felszedni, vagy legyek tehetősségben hozzáillő, céltudatos nő?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
sexboszorka,és ne szinészkedj,ugyis kiderül előbb útóbb.
2016. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ne aggódjatok.

Lefogadom egy láda sörben, hogy a kérdező egy primitív, kötözködő férfitársam.

Ha pedig csodával határos módon mégis nő, akkor pedig nem fogja úgysem felszedni. - Ha ehhez már a gyakorikérdések kell, akkor megette a fene. :D

2016. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
De legalább őszinte vagy, már az is valami, kérdező!
2016. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csak add magad. Miért kéne feltétlenül eljátszani, hogy valamilyen vagy?

Ha megjátszod magad és úgy szeret beléd akkor nem igazából téged szeret hanem a megjátszott énedet

2016. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sexy, keveset beszelo, mosolygos, bologatos, onallo velemeny nelkuli, nagyon szep es apolt, turelmes, aldozatos, sexre mindig kesz,
2016. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Kamu.
2016. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!