Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyeket javasolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeket javasolnátok randizni, hogy lehetőleg ne fussak össze a többi sráccal?

Figyelt kérdés

Elhívott 5 srác is találkozni, de igazából mindegyik szimpatikus. :S Szóval szeretnék velük találkozni, aztán meglátom, mi lesz. Ők sem tudom még, hogy mit akarnak, vagy akarnak-e egyáltalán bármit is.

Mielőtt valaki azt gondolná, hogy dicsekedni akarok, ez nem így van. Már nagyon régóta szingli vagyok, mert az istennek se bírtam kiheverni az exemet, de végre valahára úgy érzem, hogy már közömbös számomra. És az egyedüllét alatt sok mindent át is tudtam gondolni. Soha nem voltam még ilyen helyzetben, mivel nem szoktak randira hívni, csak irtó ritkán, és nekem is alig tetszik valaki, úgyhogy nem tudom, hogyan kezeljem ezt a helyzetet.


A normális válaszokat előre is köszönöm!

20N


2016. máj. 10. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ismerik egymást akkor sem lenne gond ha esetleg meglátnak mert ha később rád írnak akkor annyit mondasz hogy egy barátod volt. Vagy ha ez az ötlet nem tetszik akkor találkozzatok olyan településen ahol nem lakik egyik srác sem.
2016. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el egyszerre mind az otot, es rendezz lovagi tortnat vagy valamilyen vetelkedot.
2016. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
First world problem
2016. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tok rossz a lanyok élete..
2016. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Méghogy a lányok nem népszerűek, és nekik milyen rossz

Am sok sikert, ne zavarjon. Amíg nem hitegeted egyiket sem, addig nincs baj. Ismerkedési fázisban belefér.

2016. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eszembe jut az emlékmás című film. https://www.youtube.com/watch?v=4u0F1ND3s9I
2016. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!