Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha visszaír egy srác társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszaír egy srác társkeresőn, vajon ismerkedni akar, vagy csak könnyűvérűnek talál?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva sosem tudom eldönteni. Az oké, hogy valószínűleg örülnek neki, ha rájuk ír egy lány, de nem túl nyomulás ez? Van, hogy nem bírom ki, hogy ne írjak rá valakire. :D
2016. máj. 10. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen céllal van fent. Ha eleve dugipartnert keres, akkor örül a könnyű prédának. Ha társat keres, akkor meg annak örül, hogy valaki kezdeményez. Ha meg nem vagy az esete, akkor nem örül.
2016. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Visszaszoktak írni egyébként, azzal nincsen gond, csak nehéz eldönteni, hogy ki az, aki csak szexet keres.
2016. máj. 10. 23:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hosszabbtávú szexkapcsot keresek.
2016. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehéz? Nekem az a tapasztalatom, hogy ezt elég nyíltan megmondják, bár ez 30 felett jellemző, alatta nem tudom.
2016. máj. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy mit akarsz, és akkor talán ő is elárulja. Ha csak szexet akar, de nem árulja el nyíltan, akkor valószínűleg hamar kiderül. Ha meg sokáig hülyít, akkor így jártál. Nehéz kiszűrni az elején a gyakorlott hazudozókat.
2016. máj. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én megmondom nekik mit akarok általába.
2016. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval aki nem azzal indít, hanem meg akar ismerni, az már jó jel?
2016. máj. 11. 00:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan nehéz ezt eldönteni

Az esetek 90%ban szerintem le lehet szűrni, mit akar az illető. Ha szexuális témájú dolgokat feszeget, akkor nyilván azt.

20/F

2016. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írd hogy csak szexet akarsz. Ha erre azt mondja hogy ő nem csak azt, akkor biztos igazat mond. :)
2016. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezért kell vele beszélgetni és megismerni.


Ne aggódj, neten keresztül nem tud megdugni téged.

2016. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!