Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha összejövőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha összejövőben lennétek egy 20 éves fiúval, és kiderülne, hogy még szüz, azt taszítónak, vagy szánalmasnak gondolnátok? Emiatt még le is ráznátok őt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Számomra egyátalán nem lenne taszító. Sőt inkább jó lenne, hogy elsők lennénk egymásnak. :-)
2016. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
"Ha összejövőben lennétek egy 20 éves fiúval, és kiderülne, hogy még szűz" -ez már megtörtént és 21 évesen elvettem a szüzességét
2016. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Akkor álljon itt a szüzek megitélés az életkoruk szerint a nők szemszögéből:


12-16 éves: teljesen rendben van


17-20: enyhén defektes lehetsz, de még épp időben sikerült összehoznod


21-24: Antiszociális, kocka, lúzer, infantilis. A négyből hármat tuti rendszeresen használnak rád. Itt már kapod az ívet a lányoktól, hogy ők aztán nem fognak tanítgatni így aztán már epikusan nehéz dolgod van ha be akarsz csajozni. Ekkor már a szülők jóindulatúan de orvosi kivizsgálásra próbálnak elküldeni, a barátaid pedig kezdik megkérdőjelezni a szexuális orientációdat.


25+: Ha csak egy pszichopata sorozatgyilkos erőszaktevő vagy aki minden nap csecsemővérben fürdik, azt simán elnézik neked. De ha ennyi idősen még szűz vagy akkor minimum te vagy az antkrisztus, és az Y2K szerelemgyereke. Emberek mennek át az utca túloldalára, nők takarják el a gyerekük szemét ha látótávolságba kerülsz, szinte vallásos babonával félnek tőled és az egyház is megtagadja tőled innentől hogy megszentelt földbe temessenek el.



26/F/szűz

2016. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám ezt,sőt az jó lenne ha elsők lehetnènk egymásnak.;-)
2016. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Akkor én igazi pszichopata sorozatgyilkos, úgy nevezett Psycho Killer vagyok, mint Theodore Bagwell és Oswald Cobblepot, mert 25 évesen még szűz vagyok. Hát ez van. Amúgy néha enyhe aberrációt már érzek magamban, ez gondolom a korommal jár, hogy 25 évesen magam alá gyűrnék misszionáriusban egy 12 éves lányt is, meg egy 58 éves nőt is. Hát így alakult, meg még nem bu.zul.tam, bár néha mikor virslit főzök reggelire leszopom a virslit, egész jó vagyok a mélytorkozásból és szeretem leszopni róla a majonézt meg a ketchupot. :D
2016. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy, ha a nők egy férfit sem hagynának szüzen, akkor szerintem kevesebb aberrált lenne. Az aberráció a szex hiánya miatt fokozatosan erősödik, ezt magamon tapasztalom 25 évesen, az aktív nemi élet hiánya okozza ezt.
2016. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha valaki önszántából szűz. Mármint, most vagyok 23, nem ismerkedem 20 évesekkel, de ha találkoznék egy 26-28 éves férfival, aki még szűz, ez önmagában engem nem hátráltatna semmiben. De őszintén mondom, az ég egy adta világon semmilyen befolyással nem lenne rám. Kicsit aggódnék, hogy idővel megcsal, mert kíváncsi, milyen lehet mással, de nem jelentősen jobban, mint egyébként, egy nem-szűz férfi esetében.


Az már valószínűleg jobban befolyásolna, amiért ő maga ilyen sokáig szűz maradt. Azért az nem véletlen, hogy a legtöbb ember tizen-korai huszonévesen már túl van a dolgon, legalább egyszer. Ha egészséges társas életet él, normális, tud beszélni a nőkkel, szerelmes volt, satöbbi, akkor azért már egy bizonyos kor felett csak akkor szűz az ember, ha az "igazira várt" (ebben az esetben nem okozna nekem gondot), vagy ha valami gikszer van vele a fent említett társas kompetenciák valamelyikében. Amennyiben ez a gikszer az ismerkedésünkkor még fennáll, akkor szüzesség ide vagy oda, valószínűleg velem sem jutna el odáig, és nem azért, mert megvetném vagy lenézném a szüzesség miatt. Ez számomra egy irreleváns információ, de a tulajdonságok, amik korábban megakadályozták a szexuális kapcsolat kialakulását, valószínűleg nekem sem tetszenének. Ha már ismerkedünk, randizgatunk, és tetszik annyira, hogy eljussunk a szex kérdéséig is, akkor természetesen nem hátrálok meg amiatt, hogy szűz. Pedig egyébként elég nagy az étvágyam és igencsak szexcentrikus vagyok, de türelmes a kérdésben, friss kapcsolatban egyébként is eleinte van egy kis bénázós időszak (nekem legalábbis szinte mindig volt), amikor rá kell hangolódni a másikra, megszokni, rájönni vele hogyan és miképpen jó. Ez szűzzel sem lehet másképp.

2016. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna, pláne nem tartanám szánalmasnak. És nem, nem ráznám le emiatt. Az exem 25 évesen is szűz volt még mikor összejöttünk, nekem semmi problémám nem volt ezzel, sőt tetszett is hogy én "taníthatom". :) Szóval ezen nem kell parázni.

26/N

2016. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!