Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, jó az ha a szülök segitenek a pártalálásban?

Figyelt kérdés

Ma , közepkorú nökent úgy latom h nem butaság ha a szulök próbálnak összeboronalni valakivel , akit jól ismernek , ismerös csalad gyerekevel . Habar ezt elutasitottam volna fiatalabb koromban, de most latom h nem is volt rossz régen mikor igy jartak el.

En többször bevalogattam, kellö önismeret hianyaban.

Es olyan embereket akik jellembeli hianyossagai sokaig rejtve maradtak.

Egy masik dolgot is megtanultam , h nagyon nagy hangsulyt helyeznek manapsag az elsö latasra szerelem / szenvedelyre pedig az kialakulhat fokozatosan is sok esetben.

Hol vannak ma azok az emberek akiket szenvedelyesen szerettunk ?

Legtöbb ilyen szalmalang kapcsolat veget er , nem lehet epiteni ra.

Sokkal jobb az olyan kapcsolat ami egymas kölcsönös tiszteleten alapul es bizalmon , tudva h mire szamithatunk

A mai vilagbol kihalt a becsulet , moral , föleg a " talizas " teruleteböl , az emberek hazudnak fut fat , anonimitasba burkolozva , a net erre szamtalan lehetöseget adva.

Ti hogy latjatok ? Jobb lenne ha a szulök megprobalnanak összeboronalni gyerekeiket mas ismerös csaladok gyerekeivel ?

Nem kenyszerrel , hanem mint lehetöseg .

Idösebbek valaszat varom , akiknek van elettapasztalata....



#házasság #ismerösseg
2016. máj. 14. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:

ne!!!!!!


Középkorú vagy és kellő önismeret hiányában?


KAMU!!!!!!

2016. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja, elég idős vagyok?

Az #1 voltam


48/N

2016. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még most sem ismered magad teljesen.

Nehogy már a szülők terelgessenek mindig és ők segítsenek még a pár találásban is. Lehetnél önállóbb, ezen a téren. Ismerkedj.

Lelki problémák vannak nálad, vagy mifene?

Persze, egy kapcsolatban kell a kölcsönös tisztelet és bizalom, de a vonzalom is fontos, mert ha az nincs, akkor cseszheted az egészet. Mi ez a hülyeség hogy majd kialakulhat. Aki iránt nem érzel vonzalmat, vágyat és nem tetszik, azzal csak magadat és a másikat csapod be.

Éretlen és félénk vagy, felnőtt nő létedre.

2016. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam h most nincs hanem h fiatalon nem volt kellö önismeretem , sajnalom azt aki nem tud olvasni csak mindenben ketelkedni sajat kamuzo hajlamaibol kiindulva.

Masik valaszolonak meg , ismerkedni nem gond , csak egy jött ment embert nehezen lehet kiismerni , aki ma van holnap nincs, mint azt, akit a csalad ösidök ota ismer

2016. máj. 14. 07:46
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

"A mai vilagbol kihalt a becsulet , moral ,"


Kicsi ön- és emberismeret kell.

Nem halt ki, csak egyszerűbb másra hárítani a saját sikertelenségünket.


Még mindig az #1 vagyok.


Talán tanulni sem ártana, mert az írásod elég nehezen olvasható, és még finom voltam.

2016. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És te ismered egy ismerős család gyerekét alaposan. Az nem elég hogy a szüleid ismerik és azt mondják hogy tip-top gyerek és nagyon jó ember. Ahhoz neked kell alaposan megismerned, mivel ez a te életedről szól, nem a szüleidéről. Ennek függvényében, teljesen mindegy hogy ilyennel leszel kapcsolatban, vagy egy ismeretlennel.

Neked kell alaposan megismerni, te tudod eldönteni hogy kell-e valaki, vagy sem. Ehhez együtt kell tölteni az időt a másikkal. Attól hogy a szüleid azt mondják hogy nagyon jó ember, nem biztos hogy jó lesz neked is. Te tudod őt csak kiismerni valójában, nem a szüleid. És mi van ha kifelé mást mutat a másik család gyereke, mint amilyen valójában? Mondjuk illendőségből a jó oldalát mutatja, de belülről mást gondol, stb.

2016. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok idős, se tapasztalt, de azt hiszem, h értem, h mi lehet a dolgok hátterében. Talán az, h a szülei vkinek ismerik a másik szülőket, akik mondjuk példás szülők, és igyekeznek úgy nevelni remélhetőleg a gyereküket is. Tegyük fel, h egykorú a két ellenkező nemű gyerek, és tényleg olyan normális, jól nevelt, lelkiismeretes, szorgalmas blabla gyerekek. Ez esetben tök jó összehozni a két gyereket, mert ki akarna a saját gyerekének rosszat, és nem kell nagyon összehozni sztem az ilyen gyerekeket, elég egy családi ebéd, vagy bármi, ahol megismerhetik egymást. :) Nem mondanám, h ez annyira gáz lenne a szülőktől, de én nem értek ehhez, csak látok benne egy kis jót is. :)
2016. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyszerűen az elkesedettséged jele, hogy már a szüleidnek is megengeded hogy segítsenek a párkeresésben.


Régen amikor fiatal voltál és jobban hajtottak rád a férfiak, akkor nem volt erre szükséged, de egy ideje már kevesebb a hódoló, érdeklődő mint régen, ezért kb mindent bevetsz hogy most is ugyanannyi férfi közül válogathass mint régen.


36/F

2016. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak egy altalanos kerdes volt , de ezt nehez megerteni .

Az emberek nem tudnak koncentralni egy kerdesre , se valaszolni , el van mindenki idegesedve

Azt se mondtam h most a szuleim fognak keresgelni .

Arrol volt szo h hogy LEHETETT VOLNA jobb

2016. máj. 14. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetett volna. Egy 20 éves kornál idősebb emberen a szülője már ne segítsen közvetlen módokon. Ne adjon tanácsokat mit hogy csináljon az életben, ne döntsön helyette, ne keressen neki párt.


Gyerek vagy kamasz korban belefér mind a tanácsadás is és a közvetlen segítés is akár, ha a gyerek is akarja, de ebben az időszakban pont hogy arra is kell nevelni a gyereket hogy önálló legyen és képes legyen magától élni az életét.

Lassan apa leszek majd pár éven belül és nagyon akarok arra figyelni, hogy 18-20 éves kora után ne akarjak beleszólni abba, hogyan élje a gyerekem az életét. Inkább fiatalabb korában akarom őt normális emberré nevelni, hogy ne is legyenek ilyen gondjai. Ha lányom lesz majd, biztos nem "segítenék" neki párt találni, mert a dolgok nem így működnek, ezt még szerencsére én is fel tudom fogni ép ésszel.

2016. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!