Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan nő, aki nem a rosszfiúkra bukik, hanem esélyt ad a nem rosszfiúknak is?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hiába vagyok önálló, hiába rendelkezem saját fizetéssel, azaz nem a szüleim támogatnak, ennek ellenére esélytelen vagyok még egy igénytelenebb lánynál is, mert nem vagyok kicsapongó rosszfiú.Ez eléggé kiábránditó és kétségbeejtő, tényleg huligánná kellene változnom, ne adj isten kishiján bünözővé, hogy párkapcsolati téren teljes életet tudjak élni?! Képtelen vagyok felfogni ezt a világot, annak ellenére, hogy benne élek, miért van ez, miért csak a rosszak lehetnek boldogok?!

2016. máj. 16. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom honnan veszitek, hogy a rosszfiúk annyira kelendőek. Én nem érzem magam jófiúnak mégsem buknak rám (csak 1-2).
2016. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Ez tenyleg erdekes, hogy te vajon milyen vilagban elsz. Felnott no (nem tini) mar nem akarja egetni magat egy rosszfiuval, plane en jogaszkent. De megsugom azt is, hogy a csajozashoz nem eleg, higy sajat fizetesed van...


23N

2016. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Olyan marhaság ez a rosszfiúzás, komolyan... A környezetemben annyiféle lány van, mind más igényekkel, de egyik sem akar rosszfiút. Nekem olyan kell, aki sok marhaságra kapható, jön ide-oda, tánctól kezdve az ejtőernyőzésig, mert nekem ez az izgalmas, egy barátnőmnek a csendes, szelid, otthonülősek tetszenek, másnak a sportos, de hogy egyikünknek sem kell bulizós, másokkal flörtölős, alkoholizáló stb. rosszfiú...

Inkább keress hobbikat, ahol tudsz csajokkal találkozni másfajta értékrenddel.

2016. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%
Én nem a rosszfiúkra bukom, hanem azokra, akiknek izgalmas a személyisége. Akik spontának, lazák, szenvedélyesek.
2016. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem fog menni tesó. Ma is olvasom a kérdést amiben a feleség amiatt panaszkodik hogy a férje mellette társkeresőzik... A nőknek ez kell: szenvedés, megalázás, ha néha még meg is vered őket akkor tényleg örök társad lesz.
2016. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%

Kéredző, azért a jogász lányokat nem is ajánlom. :D Van persze kivétel, de a legtöbb egy kicsit túlságosan belezavarodik ebbe a "jogász vagyok, ergo felsőbbrendű" mentalitásba, amit az egyetemen első évtől többé-kevésbé indirekt módon nyomatnak. Nem mondom, hogy ez csak a nőknél van így, de a férfiaknál inkább az eleganciában, kifinomult stílusban és általában a megkomolyodásban mutatkozik meg az eredménye. A szebbik nem képviselőit viszont rendszerint beképzeltté, a vélt vagy valós intelligenciájukra rendkívül büszkévé teszi.

Tisztelet a kivételnek, ismételten. Tudom, nem ez volt a kérdés, csak megragadott az egyik válaszolónak a "pláne én jogászként" kijelentése.

2016. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a nők többségének pont nem a "rosszfiúk" jönnek be hosszútávon.

Őket nehéz megtartani, és nem is érdemes.

Mindenki szereti, ha jól bánnak vele, és nem alázzák meg.

2016. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Szegény nők! Olyan kis butácskák. Azt vallják, hogy nekik nem kell a bad guy hosszútávra, de azért 10-ből minimum 8-an mégis odaadják magukat neki abban a reményben, hogy majd hosszútávon megtarthatják. :) Nő ≠ agy!
2016. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én nem a rossz fiúkat szeretem,mégis mindegyik rossz fiú!

nem találkoztam még jó fiúval,sajnos! :(

2016. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%

A "rosszfiú" archetípus alatt a magabiztos, más véleményével nem törődő, céltudatos, agresszív és domináns férfit kell érteni.

Az evolúció arra kondicionálta a nőt, hogy keresse fel a legerősebb és legdominánsabb férfit és maradjon az ő társaságában, mert ezen típusú férfi mellett a legnagyobb a túlélés az esélye, hisz ezen férfiak képesek a leghatékonyabban megvédeni őket és ők tudják a legerősebb utódokat nemzeni. Mármost ha egy nő találkozik egy a fentebb említett csoportba tartozó férfival, akkor azonnal előjön bennük ez az ösztön, kvázi jelez a mentális GPS-ük, hogy célba értek, ez általában nagy mennyiségű endorfin felszabadulásával és szexuális felajzottsággal jár együtt a nőknél, konyhanyelven szólva: boldogok az ilyen férfiak mellett. Néha-néha a férfinak demonstrálnia kell az erejét vagy magán a nőn vagy egy másik emberen, ez az erődemonstráció a verbális bántalmazástól kezdve a fizikaiig bármi lehet, a lényeg az, hogyha a nő úgy érzi, hogy kellő mennyiségű erőt szabadult fel a férfiból, akkor ő azt a férfit alkalmasnak fogja találni arra, hogy megfelelő életszínvonalat biztosítson neki és a gyerekeinek. A fent említett rosszfiúk a nők ezen ösztöneire hatnak. A bunkó magatartásuk és a folytonos erőfitogtatásuk azt az érzést kelti a nőkben, hogy ők azok, akik mellett a legjobb életet élhetik, hisz ők rendelkeznek azon erővel és forrásokkal, amik által a jó élet biztosítható. Ha egy nő látja egy férfin, hogy az a férfi nem sugároz kellő erőt, akkor vele kapcsolatban nem fogja azt érezni, hogy ő megvédheti őt, hisz annak ellenére, hogy már nem fenyegeti a nőket egyetlen ragadozó sem, az ösztön még megvan bennük és csak egy olyan férfival képesek igazán boldogok lenni, akivel kapcsolatban el tudják képzelni, hogy "na ő simán meg tudna ölni egy pumát", vagy valami ehhez hasonló primitív képzettársítás jön elő a férfi erejét és az eme erővel elérhető dolgokat illetően. Az ún. rosszfiúk azt a látszatot keltik, hogy ők képesek helytállni egy esetleges veszélyhelyzetben, hisz a lenéző, törtető és erőszakos magatartásuk arra enged következtetni, hogy nincs mitől tartaniuk, máskülönben nyilván nem viselkednének így, ezen tulajdonságok együttese pedig automatikusan vonzóvá teszi őket a nők szemében.

A nők az erőhöz és annak különböző manifesztációihoz vonzódnak, a szóban forgó férfiak pedig képesek azt a látszatot kelteni vagy konkrétan rendelkeznek is azzal az erővel, amihez vonzódnak a nők. A Stockholm szindróma nem véletlenül a nőket értini inkább, hisz ők azok, akik ha egy olyan szituációba kerülnek, ahol egy erősebb személy vagy személyek dominálják le őket, akkor automatikusan az erő forrásához, vagy az őket ledomináló emberekhez kezdenek el húzni. A nők olyanok, mint a farkasok: ha látják benned az erőt, akkor szolgálni fognak és behódolnak, ha viszont nem, akkor elkerülnek vagy épp megtámadnak - személytől függ, de sose fognak követni egy olyan farkast, aki nem alfa a szemükben.

2016. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!