Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok könnyűvérű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok könnyűvérű pasikat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Csak olyanok vannak.
2016. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, velem megdugathatod magad nyugodtan.
2016. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok közösülni, csak arra vagyok kíváncsi, hogy milyen helyeket kell messziről elkerülni.
2016. máj. 19. 08:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Pasik na de kérem! Ha egy lány itt keres egy éjszakást, az nem mondd el nektek valamit rögtön az adott személyről? Ne dőljetek már be :D
2016. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol. De ez látszik ha ránézel(ÁLTALÁBA az ilyen kigyúrt ,tetkós ,márkás cuccokba járó menő férfiak a konditermek ,bárok környékén lelhetők fel). Persze a csóróbb és elitebb rétegből is akad bőven ilyen bőven.Pár mondat után lerí róluk,hogy milyenek(nagyon bizalmasak már az elején agyba főbe dicsérnek 1 2 mondat után).Meg a fiatal generáció(18-25) ezeket már úgy kondícionálta a média,hogy minél több parterük legyen az egyéjszakás a szexkapcsolat természetes(lásd Éjjel-nappal Bp,Való világ)
2016. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hülye vagy, ha azt hiszed van hely, ahol nincsenek "könnyűvérű" pasik.


26/F

2016. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#3 Akkor élj remete életet, mert szinte lehetetlen olyan pasit találni, aki nem él a felkínált lehetőségekkel...
2016. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nem kell messzire menned ez ügyben, kérdező...Jó helyen jársz ITT, ezen a portálon...És ebben a szekcióban...Annyi itt örökösen a "könnyüvérü pasi", hogy az itteni nők legtöbbje már azokrol a jámbor férfiakrol is rosszat gondol örökösen, akik pedig nemis "szexpartner keresési okbol" járnak ide...Vagy legalábbis nem ezért szeretnének ide járni...
2016. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi számít neked könnyűvérűnek. Ha az, hogy él egy felajánlott lehetőséggel, akkor szinte minden férfi könnyűvérű (legalábbis az én ismeretségemben). Mondjuk én nem ilyen vagyok, de ez inkább égőnek számít a mai világban egy férfinél. Ha mást értesz alatta, akkor nem tudom. 22/f
2016. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ittittitt ***** válasza:
:) könnyűvérű nőt,hol?
2016. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!