Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a pasik szerint minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik szerint minden nő egy felszínes liba, akkor miért létezik olyan lány, mint én?

Figyelt kérdés

Számomra sértő, amikor folyton a nőket szidják mindenhol, mikor én baromira nem vagyok olyan, mint ezek a ribik a diszkókból... Nem kavarok fűvel-fával, megcsalni se csaltam meg soha senkit, nem vagyok bunkó és beképzelt, és külsőre sincsenek nagy elvárásaim.

Jelenleg egy olyan sráccal ismerkedek, akit kb. senki nem tartana jó pasinak, sovány is, szegény is, de én odavagyok érte. :) És egyébként a barátnőim is hasonló kaliberű srácokkal járnak, úgyhogy ezzel nem vagyok egyedül.


Mikor veszik már észre a pasik, hogy rossz lányoknál próbálkoznak be? Akit egyből kiszúrnak az utcán, hogy milyen jó csaj, na pont annál nem kéne... A feltűnő egyéniségek általában a legrosszabbak.


2016. máj. 22. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az irónia, amikor kollektív megbélyegzéssel vádolod... Úgy en bloc a pasikat.
2016. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Te is pont olyan felszínes vagy, tekintve a kérdésed utolsó bekezdését.
2016. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki azt veszi észre, amit akar.

Olyan fiúval jöttem össze, mint amilyet a kérdező leírt.

Nagyképűség nélkül állíthatom, hogy nem vagyok felszínes és nagyképű, soha nem is voltam és nem is leszek.

Tudok háztartást vezetni, és anyagilag is a párom mellett állok, nem csak érzelmileg.


Nem olyan lányoknál kéne az érzelmi boldogságot keresni, akik a felszínességben találták meg azt!

2016. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az összes "pasi" szerint minden nő egy felszínes liba, akkor miért létezik egy olyan fiú, mint én?
2016. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha különbnek érzed magad, akkor pont ugyanolyan vagy, mint ők. Hiszen mindenki különbnek érzi magát, ez egy alapvető léthazugság. Ha valóban különb lennél, az szerénységben és alázatban nyilvánulna meg. A valódi erény nem hirdeti magát.
2016. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor a kivétel erősíti a szabályt. :3
2016. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5

Végre egy értelmes ember.

2016. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg, a rossz lányoknál próbálkoznak be azt jelenti a valóságban, hogy marha ritka az olyan nő, mint te. Tehát a többség akkor rossz? :D
2016. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#2: Nem hinném, hogy felszínes. Nem hülyeség, amit az utolsó mondatokban ír.
2016. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
5-ös, pont erről van szó. A szerény, visszahúzódó embereket soha senki nem veszi észre, pedig akiket ismerek közülük, mind nagyon jó ember, fiúk-lányok egyaránt, de hát ők nem vagányak meg menők, és így láthatatlanok...
2016. máj. 22. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!