Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El fog újra hívni találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog újra hívni találkozni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal a neten, és már kérdezte, hogy lenne-e majd kedvem találkozni vele, mondtam, hogy igen, persze, csak most mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk még vagy 2 hétig a vizsgák miatt, úgyhogy egyenlőre nem túl alkalmas.

Szerintetek utána el fog hívni még egyszer?


2016. máj. 23. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő már felhozta ezért nem kell túlfilózni hogy egyáltalán lenne e hozzá kedve.

Amikor lesz szabad napod nyugodtan hozd fel neki és biztos rajtakap a dolgon. Mivel ő már elhívott és az lett megbeszélve hogy mindketten kicsit elfoglaltak vagytok jelenleg, ezért az a minimum szerintem, hogy amikor ráérsz, ezt jelzed neki.(persze csak ha te is akarsz találkozni)

Szerintem ez az ügy már sinen van!

2016. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elhívott és nem értetek rá mindketten akkor tuti elhív majd mikor lesz idõtök :)
2016. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még mindig levelezgettek, és van témátok, akkor valószinűleg igen. Hacsak addig nem talál valaki mást, vagy ha valami más indok (önbizalomhiány stb.) miatt nem húzódozódik ő a találkozástól. A "találkoznál-e vele MAJD" kérdés ugyanis lehet csak egy tesztelés is, hogy eddig mennyire jön be neked.
2016. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. máj. 23. 12:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Sok közös témánk van, igen. Azért kérdezte azt, hogy majd, mert pont előtte mondtam neki, hogy nagyon sűrű heteim lesznek.
2016. máj. 23. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:
De ha még friss az ismeretség, szerintem napi szinten beszéljetek azért, max 2 naponta.
2016. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Naponta többször is beszélünk. :)
2016. máj. 23. 12:35
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Ha a SZIE-re jársz, akkor üzenem Zolinak...

26/F


Ideje lenne kicsit magadhozkapni, és elhívni.

1vs1.

2016. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felhozhatod te a dolgot, ha már több szabad időd lesz, nem kell arra várni, hogy ő mikor áll elő újra a dologgal.
2016. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Hány éves vagy?

2016. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!