Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atraktra kérdése:

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Mostanában nem tudok menni bulizni, egyedül meg nincs kedvem.Milyen jó oldalak vannak ahol valóban lehet ismerkedni szerintetek?

27 vagyok


2016. máj. 23. 17:55
1 2
 1/13 CptTomato ***** válasza:

Szex társ? ...akkor kívánlak.hu

ha egyéb.. akkor, passz nincs jó tapasztalatom egyikkel se, de mindenképp fizetőst keress (a fent említett is az)

2016. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem! Ha pasi vagy nem nagyon fognak válaszolni!
2016. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez!
2016. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nem fognak válaszolni ha pasi vagy?
2016. máj. 23. 18:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ferfi vagy, kb tok mindegy, nem valaszolnak, max csak akkor, ha jóképű 10% ba tartozol.

Ha lany vagy akkor, attól függ mit akarsz, randivonal, Tinder stb

2016. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor meg hol ismerkedjek?
2016. máj. 23. 18:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a sötét oldal...
2016. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2016. máj. 23. 19:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, komolytalan az egész, én csak azt nem tudom felfogni, hogy az ottani nők ki a ... vannak fönt, vagy miért, még a képük is olyan. de tényleg nem értem miért, mit várnak. Az a baj h sok csaj amikor épp szingli gondol egyet felrak mindenféle képet magárol kiir minden szépet is jót, aztán megy bulizni ott összejön valakivel, aztán már semmi gondja nem lesz, de az oldal profilja persze úgy marad lehet fél évig hogy be se lép.

Még amit lehet csinálni amit halottam hogy fizetősre kell menni, mert ott legalább komolyabban is veszik, na meg aki fizet annak komolyak is a szándékai, hiteles.

2016. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mindenhol lehet fizetni meg van ingyen is
2016. máj. 23. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!