Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismertek olyan nőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan nőt aki azért nem fogja valószínűleg megtalálni a párját mert olyan magasak az igényei?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Rengeteg van. De a magas igények általában nincsenek párban a hölgy által kínált lehetőségekkel. :)
2016. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen nők nincsenek, minden nő tisztában van a lehetőségeivel és saját korlátaival.
2016. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Az én igényeimet csak azok nem tudják megugrani, akik az én szintem alatt vannak. Olyannal meg amúgy sem működne hosszú távon egy kapcsolat. Az meg, hogy sokan elkényelmesedtek, meg sokan el lettek kényeztetve, és emiatt önállótlan felnőtté váltak, aztán meg siránkoznak, hogy magasak az igények, hidegen hagy.
2016. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon sok ilyen van,meg sem tudom számolni mennyi ilyennel találkoztam már.

Néha azért találnak átmenetileg valakit,aki külsőre megüti végre a lécet,hiszen helyesnek született,kihaénnem kategória, csak hát ugye kapcsolatnál az elején elég a nőknek a külső,aztán amikor rájönnek hogy egy tapló az emberkéjük,aki mellette 10 másik nővel megcsalta, akkor rájön hogy ez így nem jó neki...

És ebbe a körforgásba van benne a nők 80%-a kb. manapság,ilyeneket választanak maguk mellé,aztán pedig sírnak hogy jajj milyen a pasija...

24/F

2016. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

El kell különíteni két dolgot, és ez független a nemektől.

Vannak, akik igényeket fogalmaznak meg, mert ismerik a saját értékrendjüket, működésüket, tudják, hogy mire van szükségük egy kapcsoltban és mire nincs. Ezek reális igények, még ha magasak is.

És vannak, akik egy ideált gyártanak, aminek élő ember nem képes megfelelni. Ennek semmi köze ahhoz, hogy az illetőnek TÉNYLEG szüksége van-e az adott értékekre, tulajdonságokra, egyszerűen csak mindent "belepakol" az ideálba, amit fontosnak fél, és főleg olyan dolgokat, amik belőle magából hiányoznak, ezért a másik emberben keresi, mintegy önmaga kiegészítéseképpen. Aki így keres társat, az vagy nem találja meg, vagy random emberekbe látja bele az ideálját a rózsaszín ködös időszakban, és idővel garantáltan csalódik.

2016. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Is-is.


Egyrészt tényleg van olyan nő, aki túl sokat vár el a pasiktól. Gyakorlatilag hibája nem lehet. Elég egy rossz randi, és már repült is. Ez sem OK.


De van úgy is, hogy a pasik szenvednek, hogy hát túl magasak az igényei, mert nehogy már elvárja egy dolgozó, önálló nő, hogy a pasija dolgozzon, csináljon otthon valamit, és képes legyen legalább saját magát eltartani. Aztán anyagiasnak, meg nagyképűnek titulálják.

Pedig azt gondolom, hogy nem ártanak a pasiknak is felülbírálni ezt, mert azért valahogy mégis több százezer pasinak összejön valahogy, hogy 30 évesen legyen állása, lakása, ellássa magát, és ne szoruljon rá egy eltartóra és gondozóra, aki egy az egyben átveszi az anyukája helyét, csak még szexre is hajlandó.



Hasonló a hasonlóval, akár pasi, akár nő.

Annyit igenis elvárhat jogosan, amit ő is nyújtani tud, ha többet kap, annak örüljön, de elvárásai innentől nem lehetnek. Ha lejjebb adja az igényeket, akkor úgy is elégedetlen lesz, és állandóan keresni fogja a jobb partnert.

2016. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*fontosnak vél
2016. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

6-os.

Ha annyit várnának el a nők manapság,amennyit adni is tudnak,akkor nem ilyen világot élnénk... :)

24/F

2016. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a belső terén nagyok az elvárásaim, de hát ez van. Nem fogok olyannal összejönni, akivel nincs meg a közös hullámhossz és érdeklődés.
2016. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Sok nőismerősöm van, akinek későn lett komoly kapcsolata, bőven 20 felett, sőt van akinek 30 felett. De végül mindnek lett valakije, és most nem futó dolgokra gondolok, hanem házasságokra. Szóval én azt mondom, hogy jól tették hogy vártak. Nem lett volna semmivel se jobb ha összeállnak valami link vagy nem hozzájuk illő alakkal, csak azért hogy ne legyenek egyedül.

Akik végleg egyedül maradtak, azok közül az egyik nem normális, a másik meg az anyjával élt egész életében és nem nagyon mert lépni semerre (mindezt egy kis faluban ahol elég kevés a lehetőség ismerkedni).

2016. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!