Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék átlagon aluli, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék átlagon aluli, de magukra igényes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az utolsók között álltam a sorban, amikor a DNS molekulákat "osztogatták". :D

Szinte minden téren átlagon aluli a méretem, szóval el lehet képzelni, mennyire vagyok vonzó és férfias. Igaz, szerintem arca, átlagos és ápolt vagyok, de ez mit sem változtat azon a tényen, hogy a fenti okok miatt kisebbségi komplexussal küzdök. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen helyeken tudnék ismerkedni olyan lányokkal, akik hasonló problémákkal küzdenek külsőségek terén, de hozzám hasonlóan igényesek és amiből lehet, ki tudják hozni a maximumot. A Tinder, Badoo meg egyéb társkereséssel kapcsolatos oldalak nem nagyon érdekelnek, ahol a nők első körben a számok alapján szelektálnak (175 alatt nincs pasi). Annyi esélyem lenne, mint Yamaha robogónak egy MotoGP futamon. A válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. máj. 25. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az a lány, aki igényes, és ad magára, az már lazán átlagos kategória. Bocs :D 22/F
2016. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

"Hol tudnék átlagon aluli, de magukra igényes lányokkal ismerkedni"


Bár nem nő vagyok, de egy ilyen mondattal szerintem ép elméjű nőnél azonnal elvágnád magad.


A te önbecsülésednek hogyan esne, ha valaki azért jönne össze veled, mert úgy gondolná, hogy átlag alatti vagy ezért van esélye ?!


Ne legyél már ennyire egyszerű ember.

2016. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még akkor is ha valamilyen betegség miatt (cukorbetegség vagy nem is tudom mi, nem értek hozzá) képtelen leadni a súlyfeleslegét és közel sem vonzó arcszerkezetet örökölt, amit sminkkel sem lehet korrigálni? Minden tiszteletem az ilyen lányoké, de azért sztem ez nem átlagos kategória, hanem átlag alatti. Mo.-on nagyon sok szép csaj él, azt érdemes tudni.
2016. máj. 25. 18:53
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: Én sértődés nélkül elfogadnám más véleményét. Azért minden ember érzi valamilyen szinten, hogy mik a lehetőségei, ez velem sincs másképp.
2016. máj. 25. 18:56
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

A cukorbetegségtől nem lesz csúnya senkinek sem az arca. :D

Így eszedbe ne jusson ismerkedni, hogy átlag alattinak címzel egy lányt, mert akármilyen csúnya is, elküld téged a péklapátos f_szba!

2016. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen mindenki elkönyveli magát valamilyennek. De a párja szemében mindenki gyönyörű akar lenni. Én sem jönnék össze egy pasival sem aki szerint nem vagyok gyönyörű.
2016. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen társkeresőn dögivel vannak egyedülálló anyukák akiknek mindegy csak elfogadják őt a kisgyerekkel együtt ! próbálkozz náluk
2016. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7: Ja, majd ha lediplomáztam és lesz fix fizetésem, akkor lehet bepróbálkozok náluk. :D

De addig inkább a saját korosztályomon belül kellene keresgélnem.

2016. máj. 25. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Te irogatod folyton, hogy kicsi paival járnátok-e? Csúnya-e vagy?
2016. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz, egyébként egyáltalán nem vagyok csúnya.
2016. máj. 25. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!