Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ilyen elutasító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen elutasító velem? Talán meleg? Vagy más nő van a dologban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kb. fél éve ismerkedtünk meg és eleinte úgy tűnt ,hogy tetszek neki, teljesen belé szerettem és amikor ezt elmondtam neki, akkor hirtelen sokkal távolságtartóbb lett velem. Azt mondta, hogy ő max ilyen kis könnyed laza kapcsolatot tudna velem elképzelni, de komoly párkapcsolatot nem. Ebbe én először nem mentem bele, de aztán egy idő után felhoztam neki, hogy találkozzunk, de ő azt mondta hogy már nem akar tőlem semmit, totál távolságtartó lett. Én annyira odavagyok érte, minden nap csak rá gondolok, legszívesebben egyfolytában vele lennék, de semmit nem akar tőlem. Miért lett ilyen, hisz eleinte még egész másképp állt hozzám. Lehet hogy meleg? Vagy már más nővel(nőkkel kavar)?
2016. máj. 28. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"ő max ilyen kis könnyed laza kapcsolatot tudna velem elképzelni" Hogy lenne meleg??? Max biszex.

De nem lehetett téged könnyen megkapni így már nem kellesz neki, nem egyedi eset.

2016. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmi komolyat, te rákattantál, ő leráz. Fogd fel, nem kellesz neki. Lehet senki más nincs képben, de téged akkor sem akar. Fogadd el.
2016. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ezeknek a tipikus szépfiúknak csak a szex kell. Ki akarják élni magukat. Nem veled van a baj, nyugi.
2016. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért nem teszed fel neki a kérdést, és ezzel lezárhatod ezt magadban.

de ha már nem kellesz neki egyszerűen, akkor fogadd el.

2016. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de irigylem az önbizalmad, hogy ha nem tetszel valakinek, az kapásból meleg.


üdv: egy csaj, akinek a szerelme tényleg meleg

2016. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!