Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok nektek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok nektek miért ilyen nehéz ki mondani a nemet? Miért kell inkább szórakozni az emberrel?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 08:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

Sokszor ki van az mondva, csak némelyik pasi nem képes felfogni. Nehogymár ez is a nők hibája legyen azért...

(Személyes tapasztalat, nem egy olyan pasi volt, akit 4-5x kellett visszautasítsak, hogy leessen neki, mi az ábra.)

2016. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer az a baja az itt levoknek hogy rogton le vannak koptatva maskor meg hogy miert nem mondunk rogton nemet. Franc sem tudja mi kell nektek

21/N

2016. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
szerintem az a normális ha rögtön nemet mond egy nő és nincs semmi vita az egészből
2016. máj. 29. 08:27
 4/32 anonim ***** válasza:
36%

2-es

Az, hogy ugyanannyit kockáztassátok az egótokat, mint amennyire tőlünk elvárjátok azt.

Mindjárt finomabbak lennétek, ha ti is megkapnátok ugyanazt a pofátokba, amit mi kapunk tőletek...

2016. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%
Sok nő csak az utalgatásaik mögé bújva kommunikál. Ők elvárják, hogy a férfi azt is megértse, amit gyakran egy másik nő sem ért meg. Sőt ő maga sem értené meg.
2016. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Eh, de azt tényleg sokszor olvasom, hogy egyesek meg azon sértődnek meg, ha azonnal le vannak koptatva. Ott vannak a másik oldalon a férfiak, ahol a védőbeszéd úgy hangzik, higy azért fekteti meg a másikat, és koptatja le, mert még szüksége volt arra az időre, hogy eldöntse akar tőle vmit. Nem lehet, hogy ez a nő is így "játszott" veled, és valójában nem tudta mit akar?
2016. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
59%
A nő sohasem értheti meg a férfit és a férfi sem a nőt és további közhelyek... :)
2016. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

Értem. Tehát ha egy ffi csak azok után mondja egy nőnek, h kopojon le, h megtörtént a szex az normális, mert a szegény pasi még nem tudta eldönteni, h megfelel neki a nő, de a nőtől viszont elvárjátok, hogy azonnal kijelentse, nem akar semmit tőletek és ne szórakozzon. Fel sem merül bennetek, h egy nő sem tud rögtön dönteni?

A másik meg, h sokszor meg azon megy itt a sírás, h miért döntünk azonnal? Miért nem adunk több találkozási esélyt?

2016. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet, hogy ez a nő is így "játszott" veled, és valójában nem tudta mit akar?"


Nem ezzel van a probléma, hanem arröl, hogy amikor döntött, akkor azt miért nem lehet korrekt módon megmondani a másiknak.

Hogy a leggyakoribb eseteket említsem

- levelezünk már egy ideje neten, aztán se szó, se beszéd, eltûnik. Én meg nézhetek, hogy akkor most csak szimplán összejöttek neki a dolgok, esetleg elütötte a villamos, netalán én szúrtam el valamit vagy talált egy szimpatikusabbat? Érdemes még várnom vagy sem?


- már eljutottunk a találkozóig (akár többig is), nekem tetszik, ezért a találkozó után jelzem neki, hogy én részemrôl szívesen folytatnám, mire a válasz az, hogy persze, ô is. Aztán X-edik találkozó után se szó, se beszéd eltûnik. Próbálom felvenni a kapcsolatot vele, hogy most akkor mégis mi van, válaszra sem méltatnak.


- az elôzô másik változata: elkezd egyre jobban eltünedezni, kevésbé válaszolgatni, teljesen átmenni passzívba - de amikor rákérdezek, hogy most akkor mi van, szeretné-e folytatni, akkor az a válasz, hogy persze, nagyon. Én meg akkor ennek megfelelôen töröm magam, hogy jó, akkor próbáljunk meg átlendülni ezen, igyekszem minél ötletesebb programokat kitalálni, azokat mindenféle kreatív módon felajánlani neki, ô meg mindent elszabotál, aztán idôvel teljesen el is tûnik.


Azért már bôven nem vagyok tini, tehát engem is kosaraztak már ki jópárszor, meg én is utasítottam vissza lányokkal néhányszor. És míg nekem férfiként már szégyenlôs tini koromban is természetes volt, hogy ha valakitôl nem akarok semmit, akkor azt egyenesen megmondom neki, és nem hagyom örlôdni - addig nem tudnék most olyan példát elôkaparni az emlékeim közül (pedig zömében felnôtt nôkrôl beszélünk), aki korrekt módon megmondta volna, hogy 'bocs, ennyi volt'.

2016. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Itt van egy tipp ügyeletes p-csától, fogadd szeretettel:

A "hááát, majd egyszer" nemet jelent. A talán nemet jelent. A némaság nemet jelent. A nem tudom nemet jelent. Bármi más, ami nem igen, az nemet jelent. Sok lány nem szeret egyenes lenni, mert fél, hogy agresszíven reagálsz, mert gyakran előfordul.

2016. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!