Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Az mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az mennyire hátrány Nektek, ha egy férfinak gyerekarca van 25 éves kor felett?

Figyelt kérdés

Tapasztalat alapján az idősebb, 30-40 éves korosztály rendszerint csodálkozik, miért nincs barátnőm, mert hogy jóképű vagyok szerintük, stb.

Ugyanakkor a 18-25 éves korosztálytól meg sokszor megkapom, hogy nem vagyok elég férfias külsőre, nincs sűrű arcszőrzetem, nem vagyok igazán nagydarab. Kíváncsi lennék az itt írogató, leginkább 20-25 éves korosztály véleményére is, ha kell, üzenetben küldök képet.



2016. máj. 31. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Az én barátom 26 éves és nagyon fiatalnak néz ki, kb. 16 évesnek, de ez kegyetlenül tetszik benne.

Nem baj az ha kisfiús arcod van, inkább örülnöd kéne neki, szerintem nem én vagyok az egyetlen akinek az ilyen pasik jönnek be! :) 24L

2016. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hátrány. 29 éves vagyok, de simán elvegyülhetnék gimis korosztályban is. Minimum 5, de az emberek legalább 60%-a inkább 8-10 évvel néz fiatalabbnak, amire rátesz, hogy 177 centi és 62-63 kg vagyok. Mielőtt jönne az osztás: igen, edzek, de nem súlyemeléssel, mert azt unalmasnak találom. Saját testtömeggel végzek gyakorlatokat és belecsempészek némi parkourkodást is, de háromnegyed év alatt annak ellenére, hogy sokkal erősebb lettem (onnan indultam, hogy 10 darab térdelő fekvőtámasz után izomlázam volt, most meg 3x10 darab szabályos húzódzkodást csinálok, és célom az egykezes, egylábas fekvő, guggolás, stb.), nem híztam semmit. Arcom is maximum átlagos.


Így pedig a korosztályom egyáltalán nem vesz komolyan, a tiniket pedig én nem tudom komolyan venni. Óriási érzés! :!

2016. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Remélem én is, hogy inkább csak rossz helyen kerestem :) Tőlem is személyit kérnek szinte mindig.
2016. máj. 31. 21:02
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem meg az van, hogy ha megtudják a tinik a tényleges korom, akkor meg azért nem akarják. Igaz, nekem nincs azzal bajom, ha jóval fiatalabb egy lány, ha emellett valamennyire felnőttes, és komolyan gondolni egy kapcsolatot. Szóval próbálok rugalmas meg nyitott lenni, de nem egyszerű. Én is edzek, sportolok mióta az eszemet tudom, de csak annyit értem el, hogy vékony, szálkás alkatom legyen, legtöbb nő meg akikkel találkoztam, inkább a mackós, 80+ kg-s férfiakra bukik.
2016. máj. 31. 21:07
 5/14 A kérdező kommentje:
* gondolna
2016. máj. 31. 21:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Párom nem igazán néz ki huszonévesnek. Max 18-nak, de általában annyira se tippelik. Én dettó, csak nőben. Legutóbb egy csöves kezde el nekünk énekelni a "tini tini lány"-t. Rendszeresen kérnek tőlünk személyit, ha sört veszünk. De én ezt élvezem, vicces.

Barátomat pedig imádom, és iszonyatosan helyes szerintem a kis kölyök pofijával :)

Szóval, vannak ilyen elvetemült nők, akiknek ez bejön.

Ráadásul, nálam tényleg fiatalabb is párom, no nem sokkal.

25/n (23/f)

2016. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van, bár borosta miatt talán 24-nek kinézek, de nincs dús / sok szőrzetem, illetve hiába vagyok 80 kg vékony alkatom van, ami tovább rontja a helyzetet. Elég ritka az a réteg sajnos akinél nem hátrány .

28F

2016. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A barátom igaz még csak 23, de ő is 16nak néz és engem egyáltalán bek zavar :)
2016. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a volt párom hasonló cipőben járt mint Te és nekem külsőleg nagyon tetszett.:) Világoskék szemek,szőkésbarna haj amit nyáron kiszívott a nap,és nyúlánk magas testalkat. Az arcszőrzete nem volt túl sok , ami volt azt gyorsan leborotválta és kész. Szerettem hogy nem szúr össze-vissza a szakálla meg a borostája. Számomra többet dob a latba egy fás,citrusos illat ami a nyak és az arc körül érződik mint egy borosta de ez nyilván egyénfüggő:) 20/L
2016. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Legalább abban szerencsés volt akkor, hogy magas, az még gyerekes arccal is idősít valamennyit meg férfiasít. nálam sajnos nincs meg, alulról súrolom az átlagot, bár amúgy nem panaszkodni akarok ilyen téren :)

Köszönöm az eddigi véleményeket!

2016. máj. 31. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!