Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt ilyen személyiséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen személyiséggel rendelkező lány?

Figyelt kérdés
Nem volt még kapcsolatom senkivel, de huszonévesen már eléggé fájó pont ez az életemben. Nem vagyok tele pénzzel, nincs saját autóm, házam stb. Nem vagyok túlságosan helyes sem, de nemcsak modell lányok vannak a világon. Természetem is zárkózott, nehezen nyílok meg. Barátaim nincsenek.

2016. jún. 5. 15:41
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Milyen személyiséggel?

Magadat szépen jellemezted, de a lányról semmit nem beszéltél.

Az, meg, hogy elfogad-e, az egy döntés, csak a személyiség egy igen vékony szelete.

Szóval mi is a kérdésed igazából?

2016. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És milyen személyisége legyen a lánynak?


Mert magadat írtad le.

Vagy olyan legyen, mint te?

2016. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak itt ilyen személyiséggel rendelkező lányok, szerencsétlenségedre ők, itt, nem ismerkednek, mert csak.
2016. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1-2 Igen, az érdekelne, hogy van-e ilyen, vagy hasonló személyiségű.


#3 Abban nem lennék olyan biztos, hogy itt nem ismerkedik senki. :D

2016. jún. 5. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok! :) 21/L
2016. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!