Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az elvárásaik a legcsinosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az elvárásaik a legcsinosabb 10/10-es,10/9-es lányoknak? Nehéz megfelelni neki? Tényleg az ilyen nőket meg se merik környékezni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Várj, megnézem a lexikonban a "10/10-es lányok" címszó alatt. Nem tudod, hogy melyik kötetben van?
2016. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sztem nekünk férfiaknak fingunk sincs az ő elvárásaikról, de valóban azt tapasztalom, hogy hozzájuk kb annyian mernek odamenni, amennyien egy közepes nőhöz, ami egy kicsit vicces, persze nem nekik.

Én egyszer próbálkoztam be egy ilyen nőnél, aki kedves volt, de hát valóban olyan érzés volt, mint egy megye III.-as csapat tagjaként kifutni a Bernabeu gyepéra és űzni a csapattársaidat, hogy fussuk le őket a szélen, mert ott verhetőek :)

2016. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi az a bernabeu kedves 2#? Csak nem valami biszibaszit nezel?
2016. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Már megint ez a pontozás. Engem 10- ből 10- esnek állítanak be, én ezt nem épp így látom, tehát elvárásom sincs sok. 10- ből 6- nak látom magam. Ez egy nagyon erősen sarkított közhely, hogy ki hány pontot ér. Minél intelligensebb egy nő, annál kevésbé hajt a külsőségekre. Ízlések és pofonok. Én egyszer randiztam tolószékessel, mert jófej volt.
2016. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1:

Tessék, itt van egy lista. Az itteni 9-eseket nyugodtan illeszd be a fejedben a 10-esek közé is.

[link]


Kérdező:

Ha legtöbb tulajdonságodban (arc, testalkat, magasság, vagyon, egzisztencia, tökösság, önbizalom, magabiztosság, stb) átlagos vagy picit átlagosnál jobb vagy, az ilyen nőknél akkor is leginkább csak egy dugásra (vagy pár hetes-hónapos szeretői kapcsolatra) számíts, ne tartós, komoly kapcsolatra.


4:

A fentebb ebben a válaszban 1-esnek linkelt listán hová helyeznéd magad?

2016. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Drága Ötös!


Ismerem ezt a képet, jó régről. Lexikonos hozzászólásommal csupán a kérdésben szereplő leplezetlen kollektivizmust kívántam — bár látom, sikertelenül — kifigurázni a magam visszamaradott individualista módján.


Ölel:

Heraclius

2016. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

3-as

A Real Madrid stadionja.

Arra céloztam, hogy egy nagyságrendekkel magasabb ligában játszó lány leszólításához már nem is önbizalom kell, hanem humor, szarkazmus és az, hogy teljesen megszabadulj az esélyesség terhétől és a téttől.

Minél közelebb van a lány a te ligádhoz, annál inkább fog nyomasztani a tét, tehát a végső következtetés, bármilyen furcsán is hangozzék, hogy érdemesebb nagyon jó csajokat leszólítanod, mint helyes vagy átlagos csajokat.

2016. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

4- es. Öreglány kategóriában én is érek egy 9- est az tuti....

A kérdezőnek meg miért ilyen fontos, hogy luxuscicákkal kavarnyásszon???

2016. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

7 es tudom mire gondoltal meg tudom milyen stadion csak hulyeskedtem.

Maximalisan igazad van egyebkent ;)

2016. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, bocs :)
2016. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!