Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ennyire közömbö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire közömbösen állok a társkereséshez?

Figyelt kérdés
Nemrég múltam 23, eddig egy lánnyal sem ismerkedtem életemben, amihez valószínűleg nagyban hozzájárult, hogy a testalkatom miatt komplexusaim vannak, de egyébként sem tettem semmiféle erőfeszítést a társkeresésért. Szóval olyan fogalom, hogy randi, számomra totál ismeretlen. Azt sem tudom, hogyan kell/miről kell beszélgetni egy lánnyal. Fogalmam sincs, hogy 10-es skálán a csajok mennyire értékelnének. Erre egyébként van valami online lehetőség? Csak kíváncsi lennék rá, mert természetes, hogy az ismerőseim/családtagjaim nem fogják a szemembe mondani, hogy esetleg ronda vagyok. Na, de a lényegre visszatérve, egyenlőre úgy fogom fel a társkeresést, hogyha majd valakivel spontán módon megismerkedek és félreérthetetlen érdeklődést fog irántam mutatni, akkor és is hasonlóképpen viszonyulok hozzá és együtt leszünk, ameddig működik a vonzalom, ha pedig nem akkor szépen továbbállunk. Viszont egyáltalán nem vágyok arra, hogy nagyon sok átlag alatti pasihoz hasonlóan felesleges szélmalomharcot vívjak a nőkért, amiben az önértékelésem/önbizalmam még jobban csorbulhat a sok visszautasítás hatására, amire elég nagy esélyem van. Sok ismerősömhöz hasonlóan nem szeretném eljátszani az örök lúzer szerepét, aki sokszor olyan nőnek is lehoznák a csillagokat, akihez igazán nem is vonzódik, csakhogy elmondhassa azt, hogy van barátnője. Azért sokszor belegondolok, hogy mégis jó lenne egy barátnő, aki mellett lehet kiegyensúlyozottabb lennék és nem lenne szürke az élet. Kinek mi a véleménye és tanácsa a helyzetemmel kapcsolatban?

2016. jún. 6. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gondolod én őszinte leszek veled.

20L

2016. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szívesen mondok véleményt.

Hasonló érdektelenséget mutattam én is a kapcsolatok iránt bár nekem 18 éves koromban betoppant a párom. De én nem tartom célravezetőnek a görcsös párkeresést. Nyitottnak kell lenni bárhol bármikor és ennyi.

2016. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ugyanebben a cipőben járok én is. 27 vagyok, az eddigi éveim alapján úgy tippelem hogy ha te nem lépsz valamit, senki se fog. Még barátokat is nehéz "passzívan" keresni, nem hogy társat, és pláne nem nőnemű társat. Még mikor 18 alatt voltam, néhányan próbálkoztak nálam korombeliek, de 18 felett már senki sem, felnőtt korukban valószínűleg komolyabban veszik az ilyesmit, hacsak nincs benned valami megnyerő ami miatt még ezt a beléjük kódolt szarságot is félreteszik. Nem feltétlenül Justin Bieberi arcra meg 20millió kápéra gondolok, de valamire, ami miatt legalább egy kicsit különlegesnek tűnsz. Ez a lehangoltság, ami a kérdésedből tükröződik biztos nem fog tetszeni túl sok embernek.

Az önbizalmad csorbulhat.. Férfi vagy, ilyen érvelést senki sem fogad el sajnos. Azért csak nem vagy Quasimodo! Csak sejted mennyire vagy jóképű az alapján, hogy milyen srácokat látsz magad körül, meg hogy mi jön be a lányoknak.

De summa summarum nem hiszem hogy meg lehet úszni (nekem se) ezt az egészet anélkül hogy nyitnál valamennyire.

2016. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!