Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a társkeresős adatlapjának a kifejtős részén nem magáról ír, hanem a másik nemet ócsárolja, mégis miben bízik, milyen reakcióra számít azoktól, akik olvassák?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Több dolog is lehet:

1. már feladta, csak így akar beolvasni utólag is minden nőnek

2. abban reménykedik, hogy így legalább felháborodó leveleket kap valakitől, mert a semminél már az is jobb neki :D

3. olyan nőt keres, aki élvezi, hogy alázzák

4. nem igazi profil, csak valaki viccesnek tartja ezt valamiért

2016. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, akinél ilyet láttam nemrég, nála le van korlátozva, milyen felhasználók írhatnak neki, én meg nem fizetek extrákért, csak az ingyenes lehetőségeket használom, úgyhogy még kritikát sem tudtam neki írni. Csak úgy elgondolkodtam, mégis mire jó ez valakinek.
2016. jún. 7. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
társkeresőn kb minden 3. csajnál ki van írva, hogy kit nem keres.. elég ocsmány stílusban.
2016. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Ja, leginkább nőknél, részletezve kik ne irjanak, az is megszabva hogy ne köszönj, azt se kérdezheted meg hogy van, meg mit csinál, Mert hogy az milyen unalmas nekik. Nem adnak felületet, lehetőséget, inkább az ilyenek miben biznak, mit várnak..
2016. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, én ezt egy férfi adatlapján láttam most speciel, ami szemet szúrt.
2016. jún. 7. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Abban bízik, hogy valaki ráír, hogy na ő aztán nem ilyen, majd bebizonyítja.


Egyébként én őrülök is, hogy ezek az emberek ilyen jól látható helyre pakolják a gondolataikat, könnyebb őket elkerülni.

2016. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Ááá,én egy 4 napig beszélgettem egy ilyen palival :D Nagyon vicces volt. Kíváncsi voltam a lelkivilágára.

Írt nekem egy üzenetet,hogy szép vagyok,szívesen megismerne,blablabla,de hogy biztos úgysem írok vissza,mert minden nő a bunkókat szereti és különbenis mind pénzhajhász r**anc. Namondom apám,belecsaptál a lecsóba,ezzel a szöveggel aztán lehet nőt fogni :D


Igazából ez az intelligencia hiánya (is),meg a betokosodott keserűségé,hogy az égvilágon senkinek sem kellenek. Vagy abban bízik,hogy hátha valaki megsajnálja és égető vágyat érez,hogy bebizonyítsa ennek a balféknek,hogy nem minden nő mumus. Szánalom

2016. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem burkoltan azt akarja a vilag tudtara adni, h meleg, mert az ellenkezo nem kibirhatatlan
2016. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az illetőnek hótelege lett a párkeresési cirkuszból, és még időben rájött, hogy a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. Ha nincs vesztenivalója, nyugodtan szidhatja a másik nemet. Én is ezt tenném, van is miért.


"Egyébként én őrülök is, hogy ezek az emberek ilyen jól látható helyre pakolják a gondolataikat, könnyebb őket elkerülni."


Végülis egyszerűbb elkerülni és homokba dugni a buksit, mint elgondolkodni azon, amit írt, ugye. Még a végén magadra ismernél...

Ment a mínuszt.


"Igazából ez az intelligencia hiánya (is),meg a betokosodott keserűségé,hogy az égvilágon senkinek sem kellenek"


Nem-nem kisbogaram, ez a tapasztalat megléte. Attól, hogy fáj az igazság és itt démonizálod őket, még igazuk lesz, a válaszoddal remekül demonstráltad is. Neked is ment a mínusz.

2018. okt. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!