Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 46/f vagyok, a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46/f vagyok, a társkereső oldalak számomra nem hozták meg a hozzájuk fűzött reményeimet, viszont most már tényleg itt lenne az ideje egy jó kapcsolat kialakításának. Van valakinek valami jó ötlete hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos munkámból eredően eléggé elfoglalt vagyok ahhoz, hogy mindenre kiterjedően keresgéljek. Viszont ami gáz, hogy a velem egykorúak sajnos legtöbbször nem jönnek be, inkább a 20-as vagy 30-as vékony hölgyek.

Mindent elkövettem eddig azért hogy egzisztenciálisan minél feljebb tornázzam magam, lett is szép házam, terepjáróm, de valahogy a családalapítás sajnos elcsúszott.

Egy Tisza menti kisvárosban lakom, ahol ismerkedésre nem látok lehetőséget ezért is kérdezlek benneteket.


Ha lehet nem kérnék gúnyolódó válaszokat



2016. jún. 7. 22:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%

Nem akarlak gúnyolni, de én 24 éves nőként nonszensznek tartom, hogy az ilyen korú nőkkel akarsz ismerkedni. Persze vannak nők, akiket ez egy cseppet sem zavar.


Szerintem nem reális a dolog, de ez csak az én véleményem.


Az a kérdés, hogy vagy-e még olyan dinamikus, fiatalos, hogy te minden téren ki tudj elégíteni egy fiatal nőt. Nem, most itt nem csak a szexről beszélek.

Bekapsz egy-két kék bogyót és ez a dolog meg van oldva.

De azért gondolj már bele egy 20-as, 30-as nő még friss, fiatalos, lendületes, stb...

2016. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok, rendszeresen sportolok is, és egészségesen élek!!
2016. jún. 7. 22:50
 3/35 anonim ***** válasza:
0%

Oké, biztos nem fogalmaztam elég érthetően.


Majd más hátha eltudja neked jobban magyarázni!


(Az kevés, hogy egészségesen élsz és sportolsz, de nem akarok én itt kötözködni.)

2016. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen nő van, ne add fel!
2016. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszi! Jókai is 74 évesen vette feleségül a 20 éves Nagy Bellát! ☺
2016. jún. 7. 23:12
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Ha negyed olyan jó verseket írsz, mint Jókai, akkor egye-fene elvehetsz feleségül...
2016. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Abban a műfajban még nem próbáltam ki magam 😊
2016. jún. 7. 23:23
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg olyan no van aki szivesen elmegy egy veled egykoru pasival, en is ezt tettem amikor huszoneves voltam:-))Most 31 vagyok, egyreszt ferjnel, masreszt nekem ez a kor mar kiesik a celzonambol, a korkulonbseg miatt es mert nem futo kapcsolatban gondolkozom.


Szerintem romkertek, kavezok,repuloterek, internet stb kivalo lehetosegek arra, hogy megismerd a korosztalyomat:-))A vekonysagrol nem tudok mit mondani, en az vagyok, nyilvan rajtam kivul is vannak olyanok akik vigyaznak az alakjukra:-))Semmikepp ne add fel, csak legyel nyitott leven lattam mar olyan negyvenes not aki minden mas not kenterge vert a kulsejevel es egyenisegevel.


Plusz meg egzisztenciaja is volt, ergo nem neked kellett volna eltartanod. Most azt mondod, hogy oke, nem gond, szivesen eltartod. Van egy baratom, veled hasonlo koru es amikor elvette a feleseget (egy eve) ugyanezt mindta, hogy ooooo neki nem kell dolgoznia majd o eltartja. Tegnap kiborulva hivott fel, h a csaj nem csinal semmit csak otthon sut, foz es takarit es o meg dolgozik(sajat, jol meno vallalkozasa van)es akkor emlekeztettem ra, hogy nem ezert vette el.


Egy masik baratom baromi dragan tanulta meg azt, hogy ne kenjen el harmincon aluli nokkel, nem reszletezem, valas, a csaj ak vett uj hazat, kocsit es havi nagyon sok penzt ad neki (ez az o dontese egyebkent) az egy eves gyerekuk miatt, es o fizeti a bebiszittert.


Ma mar azt mondja, hogy nagyon orulne egy halas negyvenesnek:-))))Szoval a pasik erdekesek, de valamkert azt tapasztalom, hogy a alam idosebb azaz a negyvenes korosztaly, az en es a huszas eveikben jaro nok korosztalyat kergeti mikozben eletvitel teljesen mas, mas eletszakaszban van mindket fel, de szuper, hogy lehet velunk reprezentalni:-)))


A ferjem egyebkent 46 de mi het eve vagyunk hazasok, akkor meg csak 39 volt:-)))Imadom, de mostanabn kezdtem el azt erezni, hogy nemikepp oregszik, nem szexualisan mert ugy szuper, hanem kulsoleg. Hiaba fitt, es jol tartja magat, es olyan mintha harminc lenne azert az osz hajszalak elobujtak es a rancok is:-)))


Szoval kulsoleg hirtelen latszik, hogy baromira nem egy korosztaly vagyunk, mondjuk kulonosebben nem zavar:-)))A lenyeg h kitartas, sztem az internet egy tokjo hely az ismerkedesre, habar nem gondolom, h ismerkedesre a gyakori egy megfelelo platform lenne, nagyon nagyon es meg annal is kevesebb olyan emberrel talakoztam itt akinek tobb agysejtje van mint egy hangyanak:-))


Ipadon nincs ekezet, plusz a helyesirasi hibakat sem ellenoriztem, oh la la.:-))

2016. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
8%

Szegényebb településeken, falvakban keresgélj. Rossz kőrülmények között élő lánynak csábító lehet a jólét, mégha emiatt egy apjakorabeli pasihoz is kell kötnie magát.


Talán még a keresztény társkeresőket próbáld ki valami kamu szöveggel, hogy a korosztályodnak nem kellesz, mert gyermektelen vagy, és reménykedsz hogy a fiatalok kevésbé elutasítóak, mivel még nekik sincs. Persze csak kevésbé csinos lányokra írj, és ha már megvannak hozd fel őket a szintedre edzéssel, sminkkel és ruhákkal.

2016. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

#9


De "romantikus"...Gondolom pont erre vágyik a kérdező.

2016. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!