Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha inkább átlagos arcú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha inkább átlagos arcú vagyok, de nekem a szép csajok tetszenek, akkor az egyenes út a magányhoz?

Figyelt kérdés

Tudom, nem minden a külső, de nem csak a belső számít.


Mindkettő számít.


2016. jún. 10. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Minden rajtad áll vagy bukik egyrészt, másrészt nem unjátok már a 6000. ilyen kérdés után?
2016. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem igaz ám már, hogy naponta 20 ilyen kérdés van!!!!!
2016. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Fú heee. Tuti ugyanaz a szánalom rakja ki de uncsi!! A válasz: sose találsz senkit amíg itt vagy!!!!
2016. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre is szokták azt mondani, hogy mindenki a saját portáján söprögessen. Viszont szerintem nem esélytelen. Azzal nem veszítesz semmit, ha megpróbálod. Még az is lehet, hogy kifogsz egy olyan csajt aki neked is bejön, és te is tetszel neki. Sosem lehet tudni.

Másrészt meg olyannal értelmetlen és igénytelen összejönni, aki nem tetszik, szóval próba szerencse.

2016. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy probat meger, vannak nagyon fura izlesu szep lanyok.
2016. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nahát...!

Végre egy új és változatos kérdés.

2016. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nem kérdés...
2021. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!