Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik el minden olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el minden olyan nő akivel levelezem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen eltűnnek, pedig nagyon jól elbeszégetünk, mindenféle témákról, úgy tűnik nem untatja a beszélgetés velem. Mégis mindig ez a vége... Szó nélkül ráadásul.


Nem tudom, mit csinálok rosszul...



#eltűnés #kérdőjel #szomorú ez így #mindenki utálja a kérdezőt
2016. jún. 10. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, mikor méteres leveleket írtunk egymásnak, aztán egyszer csak szó nélkül eltűnik, mint szürke szamár a ködben. :D Ne foglalkozz vele, épp ezért jó minél hamarabb személyes találkozásra vinni a dolgot.
2016. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

:D :D

Pedig lehet, hogy mókás vagy.

Ez a kérdés engem megnevettetett. :DD És egyben el is gondolkoztatott. Lehet, hogy én sem írtam vissza neked. :O

2016. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
A pasik is épp úgy eltűnnek. Biztos talált más beszélgetőpartnert.
2016. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez nálam is, pacsi :D
2016. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1


Nekem sajnos nem lehet... Ez a taktika számomra nem működőképes :(


És minden ilyen nőre emlékszem, többük hiányzik, a többiektől megkérdezném, mit csináltam rosszul, hogy legközelebb jobb legyek.

2016. jún. 10. 22:37
 6/17 A kérdező kommentje:

#2


Jó vagy rossz értelemben, "nevettetett meg?"

2016. jún. 10. 22:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó értelemben!
2016. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát ha most társkereső oldalakról beszélünk, akkor egyszerű a magyarázat: megunják a végtelen levelezést. Tökösnek kell lenni és legkésőbb a 3. oda-visszánál felajánlani a randit. Minden újabb kör jelentősen rontja az esélyedet, főleg úgy, hogy közben 10 másik fickó hívja el randira.
2016. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8


Nem, nem ilyen oldalaról van szó. 3 levél után, MÁR? Nincs az még korán? Mire alapozzak? És hogy lehet abból úgy kijönni, hogy ne az én hátamra rakja az összes felelősséget? "Te akartál annyira találkozni..."

2016. jún. 10. 22:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Fogd fel így: "Szarni rá, jöhet a következő!"


Ennyi.

2016. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!