Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha ti barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti barátnőtökkel együtt vagytok egy pl. koncerten, buliban, akkor mit szóltok, ha a barátnőtöknél bepróbálkozik egy pasi?

Figyelt kérdés
Általában mindig ez van, hogy a lányok vagy a barátjukkal vagy barátnőikkel vannak elfoglalva, és ha odamegy hozzá egy pasi kb. nem is foglalkozik vele.
2016. jún. 11. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bizony, ez egy nagyon jó kapcsolati próba. A kérdés, vajon egyértelműen lerázza-e, vagy tetszik neki a helyzet!?
2016. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 icu75 ***** válasza:
Próbálkozzon,az a pasik "dolga" a barátnőm meg azt csinál amit szeretne. Engem nem zavar.
2016. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha a barátnőmnek bejön a pasi, akkor hajrá, ha nem akkor segítek neki lekoptatni valahogy.
2016. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
baromság, miért van az h teljesen az ellenkezőjét mondjátok mint amit csináltok ? pedig irigykedés féltékenység szokott lenni a vége :)
2016. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor még pár éve barátnőimmel dizsibe jártam, akkor mi úgy csináltuk, hogyha bepróbálkozott egy pasi vkinél, akkor elsőnek megvártuk a reakciót, hogy a barátnőnknek is tetszik-e, ha igen, akkor magukra hagytuk őket, arrébb mentünk táncolni, de azért rajtuk tartottuk a szemünket. Ha nem tetszett neki, akkor meg segítettünk lekoptatni, gyorsan elhúztuk onnan és elmentünk másmerre
2016. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha tetszik neki a pasi, akkor menjen vele ahova akar (persze azért figyelünk), ha ketten vagyunk akkor kicsit kellemetlenebb... :D de akkor se mondja senki hogy 'jajj ne hagyj egyedül', majd feltaláljuk magunkat.


ha nem tetszik neki akkor együtt elküldjük. nincs féltékenykedés, max megjegyezzük hogy 'hú, mázlista vagy'. :D

2016. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Előző 3 fiú, ti most milyen barátnőről dumáltok? Kapcsolat vagy barátság?
2016. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
milyen fiúk? a lányoknak szól a kérdés, és barátnőről van szó... lány barátok, nők akik barátok, barátnők barátnőkkel.
2016. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

ahogy én észrevettem a barátnők ilyenkor hallgatólagosan a háttérbe vonulnak.

olyan viszont volt már többször,hogy a felcsípett lány elmondta a barátnőinek,hogy órákon keresztül dugtam és amikor lementem velük bulizni legközelebb,akkor érdekes módon mindegyik nő a figyelmemre pályázott és sikerült is így újabb dugást összehozni.

a másik lehetőség a megmentő barátnő,akit nagyon nehéz levakarni.

ilyen esetre a legjobb egy haver aki ott van veled és megkéred foglalja le az általában debella csúfság barátnőt,amíg elszeparálod a célpontot.

2016. jún. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi ha együtt megyünk a barátnőkkel bulizni, akkor általában azért, hogy együtt kapcsolódjunk ki, tehát nem pasizni megyünk. Ennél fogva annyira nem örülünk, ha valaki odajön. De, ha tudjuk valamelyik barátnőnkről, hogy épp szingli és a bepróbálkozó srác normálisnak tűnik (tehát az ő esete, nem egy nyomulós paraszt vagy egy zaklató részeg) akkor még bátorítjuk is, hogy kapcsolódjon ki. Bár kapcsolatot nem ott keresne egyikünk sem :D

22/N

2016. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!