Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a mai férfiak nem túl kezdeményezőek, félénkek?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy nagyon nehezen lehet ismerkedni, mert félnek a visszautasítástól, még úgyis, hogy egyértelmű jeleket dobsz nekik az éterbe. Viszont nagyon sok olyan férfivel találkozom, aki társaságban nem mer odalépni hozzám, de mástól elkéri az online elérhetőségemet és ott írogat. nem tudom, de ez csak nekem nem szimpatikus? És néha komolyan olyan jóképű férfiak csinálják ezt, akikről nem gondolnám, hogy kezdetben nem mer egy nővel élőben kommunikálni. Vélemények, tapasztalat?

2016. jún. 13. 09:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
56%

"még úgyis, hogy egyértelmű jeleket dobsz nekik az éterbe"


Mik lennének azok az egyértelmû jelek?

És mibôl gondolod, hogy számukra is egyértelmû?

2016. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
76%
Én se nagyon merek. Egyrészről azért mert 20 évig én voltam a társaság középpontja, na nem jó értelemben, mindenki engem szívatott, minden társaságban. Másrészről azóta voltak próbálkozásaim de volt amibe bele is sültem, de amibe nem, akkor is elutasítottak. Szóval pozitív tapasztalatom egyáltalán nincs, így nagyon nehezen veszem rá magam. 22/F
2016. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is így van, de nem bánom. Ha pasi kell, majd szerzek magamnak.
2016. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
1. pl. egyértelmű szemezés (le sem veszed a tekintetéről a szemed = nyilvánvalóan látja), mosolyogsz rá ezerrel. Odaköszönsz neki, csak külön... Én jártam így sokszor, nem is értettem miért nem lép, aztán megkeresett facebookon és írt. Nah nekem, ez már nem volt szimpi. Ha mer írni, akkor merjen odajönni is.
2016. jún. 13. 09:14
 5/43 anonim ***** válasza:
95%
pedig logikusnak tûnik, hogy ha nem megy oda, akkor azt azért teszi, mert ô mégse biztos benne, hogy jó néven fogják venni a közeledését - nekem volt olyan barátnôm, aki állítása szerint ezerrel jelzett nekem, én meg nem vettem észre. Végül megunta, odajött hozzám, és levett a lábamról a fellépésével:)
2016. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fura,amit mondok, de én nem szeretnék nőként egy férfihez odamenni, ha nem szükséges, inkább eljuttatni oda, hogy magától cselekedjen.
2016. jún. 13. 09:35
 7/43 anonim ***** válasza:
92%

Igen és ez a sok kis könnyű nőcske miatt van, köszönjük nekik!!!

24 Nő

2016. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerű: ha ilyen történik, megkérdezed tőle személyesen, hogy miért így cselekedett. Relevánsabb választ fogsz kapni a kérdésre.
2016. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

"Igen és ez a sok kis könnyű nőcske miatt van, köszönjük nekik!!!

"


Attól, hogy valaki nô létére képes kezdeményezni, és tenni azért, ha valamit szeretne, attól még semmilyen szempontból nem lesz könnyûvérû.

Nálam a NÔ ott lezdôdik, hogy van egy elképzelése, hogy mit akar, és képes tenni is érte.

2016. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%

Van akit nem utasítanak vissza, van aki félénk, mert visszautasították 1000x, és van aki 1000x pofára esés után is megy előre. Általában minél tanultabb és sikerorientáltabb valaki, annál könyebben lesz félénk.


Ezzel óz online dologgal nem tudom, miért van bajod. Ha pl a barátaiddal vagy, előttük nem biztos szeretne szerváltjainak, pláne h SEMMI nem egyértelmű. Nekem is volt már olyan, jaj, nem téged néztelek, én csak ilyen mosolygós vagyok. (És tényleg még a nyugdíjas bácsira is vigyorgott mint a vadalma). Online ha kicsit megismerik az emberek egymást, a kezdeti lépéseket ott teszik meg, szerintem sokkal jobb. OT IS Könnyen kiderül, mennyire érdekli a másikat (válaszidő és a válaszok hosszúsága), csak épp a kevésbé gáz ha lepattintanak.

2016. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!