Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos kinézetű, életű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézetű, életű, pénzű pasik! Hány, és milyen elutasítást kaptatok ÁTLAGOS nőktől, mire lett barátnőtök?

Figyelt kérdés
Az nem számít bele, ha szép nőknél is próbálkoztatok, mert átlag csávónak semmi esélye náluk.
2016. jún. 15. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha pain in the ass vagyok, de honnan tudhatom, hogy beleesek-e az "Átlagos kinézetű, életű, pénzű pasik" rendjébe?
2016. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy tisztában vagy a saját helyzeteddel.
2016. jún. 15. 19:16
 3/7 LazyJones ***** válasza:
Nem lett barátnőm.
2016. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, legyen akkor az, hogy átlagos vagyok mindenben.

20 évesen lett először barátnőm, de ő elég "gagyi" csaj volt.

21 évesen lett először komoly kapcsolatom, bár így utólag ő még annál is gagyibb csaj volt.


Az elutasítások egész tárházát tudom felmutatni, kb 30-40-et ezen időszak alatt.

A legmegalázóbbak azok voltak, amikor mások is(főleg más lányok) is jelen voltak, mert akkor szinte mindig ocsmány módon, a földig alázva kaptam meg, hogy mennyire nagyon "nem" a válasz.

2016. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

0.

Barátnőm előtt 2 dögös csajra hajtottam. Az egyik egy együttes énekese volt, a másik pedig pultos a kedvenc szórakozó helyemen (olyan lánynál meg minek próbálkozni aki nem mozgat meg?) Mivel jó csajok nem számítanak a listába így marad a 0.

Ellenben a barátnőm az olyan lány volt akin először keresztül néztem. Csak azt vettem észre milyen udvarias. Átadta a helyét a terhesnek, előre engedte az időset a sorba, átkisért egy mozgássérültet a járdán, de volt hogy kaját vett egy kóbor állatnak. Ha megláttam mindig valami önzetlen dolgot tett, olyan volt mint egy Szent. És így ismerkedtünk meg egy szociális intézményben, ahol én a plusz kreditekért korrepetáltam szegény családok gyerekeit ő meg merő szívjóságból. Aztán kiderült egy egyetemre járunk és mérnöknek tanul. Mindig kiderült róla valami, és olyan kedves és önzetlen és szeretni való volt, hogy ma már 100 szupermodelre sem cserélném le. Ő egy tökéletes, éteri lény.

2016. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó hosszú kapcsolatomban a páromat több elutasítás után találtam, mint amit még egyszer el akarok viselni egy újabb kapcsolatért...


így nem erőltetem sportolok, hobbikat keresek, utazom, etc.

2016. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán tartom számon, hány elutasítást kaptam, de az esetek nagy részében (90%) kedvesek voltak velem.

Mellesleg nem lett barátnőm.

2016. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!