Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tetszik a homokór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszik a homokóra alkat? Nagyon gáz hogy ilyen az alakom?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nem tetszik az ilyen alkat, de ezen már nem tudok változtatni. Valamennyivel soványabb vagyok mint a nő a képen.


2016. jún. 16. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez a tettetett "jaj ez nagyon gáz?" kérdezés szánalmas.
2016. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

gratulálok!:D remélem, hogy csak azért mondod, mert dicséretet akarsz hallani.

de ha nem, akkor nem tudom, a csajok miért hiszik, hogy pálcikának kell lenniük... a férfiaknak a csinos, formás, homokóra alkat tetszik. biológiailag kódolt.

2016. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te buta vagy. A képen egy NŐIES NŐ látszik, nem pedig egy darab deszka, mint a mai lányok többsége.
2016. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a második hölgyre jobban hasonlítok de az első sokkal jobban tetszik.
2016. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
pont ugyanígy vagyok, mint te, homokóra alkatom van (az összes kolléganőm irígy rá, mindig kapom a pasiktól a bókokat), de nekem a vékony törékeny alkat tetszik, olyat szeretnék. De nem lesz soha, ez van. Pasizással legalább nem lesz gondunk soha :)
2016. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Titusztitusz ***** válasza:
Azta...Ez aztán az alak...Az embernek már attol csorog a szerszáma, ha csak ránézek a belinkelt fotóra...Hm...Ha neked is hasonló alkatod van kérdező, nem lehetel egy csúnya nő...De hogy miért éreznél egy ilyen alakot "gáznak", azt nem igazán értem...
2016. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!