Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/Lányok! Ti miért kérdezősk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok! Ti miért kérdezősködtök keresztnévről ezen az oldalon úgy, amikor még nem is váltottatok néhány levélnél többet?

Figyelt kérdés
Ez valami fétis? Miért érdekel egy itteni ismeretlen keresztneve? Vagy miért pont az érdekel a legjobban pár levélváltás után?
2016. jún. 17. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szempontból hasonlóan működik a netes kommunikáció, mint az élő.

Élőben, ha valakivel egy "ügy" miatt lépek interakcióba, akkor nem érdekel a személye, a témára koncentrálok. (Tehát ha pl. útbaigazítást kérek valakitől, akkor nem szükséges bemutatkozni, a boltban az eladó sem mutatkozik be, stb.)

Ellenben ha valakivel ismerkedési szituációba kerülünk, akkor alapvető illemszabály, hogy bemutatkozunk. (És a protokoll szerint ezt a férfinak kell kezdeni.)


Ha tehát valamilyen téma kapcsán kezdesz levelezni, akkor természetesen nem kell bemutatkozni. De ha személyesre fordul és ismerkedésbe lép át a helyzet, akkor óriási nagy prosztóság NEM bemutatkozni.


(Egyébként én nem ismerkedem itt, csak belegondoltam a helyzetbe.)

2016. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem ismerkedés esetében. Egy témával kapcsolatosan leveleztünk, erre bekérdezi a semmiből, hogy mi a keresztnevem? :O Nem értem.
2016. jún. 17. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán kellemesebbnek, komolyabbnak és személyesebbnek érzik a levélváltást, ha Bélához kell címezniük a levelet és nem bigdick23894864ö587-hoz...
2016. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert sajnos szakmai ártalom nálam hogy vizualizáljam a partnert. És nekem pl a folyamat során ez is igen mérvadó. Nameg. Néha annyira bugyuta felhasználóneveket adnak maguknak az emberek. Jobb pl egy Bencével vagy Lacival beszélni mint gyűrűsféreggel vagy szurikáta 123-al. Nemde?! 😎😉
2016. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van aki olyan mereven a fikcióknak él,hogy saját maga is elhiszi amiket ezen az oldalon összehord - na most ebben az esetben a valódi nevét olyan szinten félti,hogy a kerek nagy világért sem árulná el!


-Tehát itt sokaknak nem megy az őszinteség.


-De ,hogy a kereszt nevük se megy?


/Anonim online felület :) /

2016. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!