Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TTP80 kérdése:

Hogyan lehetne internetes társkeresés során felkelteni a nő érdeklődését?

Figyelt kérdés
Nagy kihívás interneten ismerkedni társkeresés céljából. Mindig konkrétan kitérek, hogy mit szeretnék, sokszor, szerencsére el is indul a levelezés, csetelés, személyes találkozások is, nem panaszkodom. Azonban azt tapasztalom, hogy egy idő után a nők részéről elhal az érdeklődés, nagyon-nagyon ritka az, aki saját önszántából érdeklődik irántam ezután, hogy vagyok, találkozunk-e...stb. Szinte mindig azt a választ kapom, hogy rendes, komoly férfi vagyok, azonban "csak" a barátságot tudják felajánlani. Röhely, hogy azért döntenek így, mert nem akarnak csalódást nekem, még azok is, akikkel a személyes beszélgetések során számtalan közös érdeklődés, kapcsolódási pont volt. Hogyan lehetne egy láthatatlan mágnesre (technikához) szert tenni, amely folyamatosan életben tartja a nő részéről az érdeklődést? Pénz BMW, Mercedes, Brad Pitt féle válaszokat köszönöm nem kérek, nevetségesnek tartom az ilyeneket. 36 F
2016. jún. 18. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Pénz, BMW, Mercedes, Brad Pitt.


De tényleg.

A nők több vasat tartanak a tűzben, és ezt a modern technika tökélyre fejlesztette, vagyis már rengeteget. Ha eljutsz az első randiig, akkor nem vagy atomronda, de lehet, hogy 5 esetből 4x van Nálad jobban kinéző férfi is. Vagy pénzesebb, vagy olyan, akihez egyből oda lehet költözni, vagy bármi más kézzelfogható előnye van. Még az is lehet, hogy Te vagy a pénzesebb, de nem vagy pénzszórós, vagy nem mutatod, akkor mást fognak választani.


Mindig akiből több hasznuk van. Megtehetik, ők választanak.

2016. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Jól kell kinézni vagy gazdagnak kell lenni, legjobb, ha mindkettő. A nőknek semmi más nem számít.
2016. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Nézz ki jól és legyen pénzed.
2016. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Pont az a válasz ,amiből nem kérsz! Sok pénz ,jó kinézet! Szerinted ahol csak néhány kép alapján döntenek, meg néhány számadatból (kor,kg,centi),ott mi számít? Csak a vetítés! Ha nem vetítesz akkor soha nem jutsz el a személyes találkozásig.


No meg ott van az ,hogy a nők nagy része csak udvaroltatni jár fel ilyen oldalakra, növeli az egójukat- ami amúgy is magas-,hogy naponta tucatnyi "rajongó" ír nekik ők meg élvezettel lekoptatják őket. Hogy veled egyáltalán szóba által írásban, annak is örülhetsz.

2016. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

4 -es. Tökéletesen igazad van. Csak én azért udvaroltatok mert alacsony az önértékelésem.

Azért a férfiakat se kell félteni...

2016. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, persze, hogy nem kell félteni a férfiakat. Az a sajnálatos, hogy a sok komolytalan, szex-éhes, aberrált miatt elegük lesz a nőknek az ismerkedésből és annak sem adják meg a lehetőséget, akik tényleg társkeresés céljából regisztráltak. Ez egy nagy lutri: vagy hisznek az embernek, vagy nem. Egyébként a személyes találkozások során "sovány" vigasz, hogy pozitívan értékelnek, azonban a lényegen úgysem változtat: megakad az ismerkedés.
2016. jún. 18. 13:45
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
5-ös, remélem azért az, hogy másokban hamis reményeket keltesz azért, mert unalmasan telik a munkaidőd, és ingyen van a net, sőt még fizetnek is, miközben ezt csinálod, szóval remélem azért ez valahogy visszahat az életedre, az egészségedre, vagy valamidre. Jó szórakozást!
2016. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Azt kell mondjam, igazat kell adnom a válaszaitoknak, sajnos nagyon a külsőségek és a felszínesség az, ami mérvadó. Én azonban kitartóan keresem azt a nőt, aki a személyiségemet is szeretné megismerni és a társat, embert látja bennem, nem kizárólag az anyagi biztonságot. Baromi nehéz, tudom, nem adom fel, igyekszem a mai kor igényeihez igazodni. Egyik kollégámmal, aki hasonló cipőben jár, megbeszéltük, hogy csinálunk közös képet, amin öltönyben, divatosan és egy sportkocsi előtt fogunk pózolni...kíváncsi leszek.

2016. jún. 18. 13:50
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a céljaid, és amit leírsz, de az internetes társkereső nem jó eszköz erre. Egymást erősítő hatásként kiszelektálódnak az ilyen férfiak, mint Te, és ez kiszelektálja szerintem azokat a nőket is, akik nem pénzes jóképű kigyúrt adócsalót keresnek, mert azoknak meg gondolom elegük lesz a majmokból.


Én használtam ilyen oldalakat, és egyik komoly kapcsolatom se innen lett. Olyan erős férfitöbblet van (általában 1:5), hogy bármilyen más módszerrel ezerszer jobb nőm lett, mint amire egy ilyen helyen esélyem lett volna. Arra volt nekem jó, hogy tanultam, tapasztalatot szereztem, és néhány fiatal, a testét mutogató bombázónak fizetős ajánlatokat tettem, amin néha megsértődtek, néha nem válaszoltak, néha meg a nap vége azzal telt, hogy a teraszon ültem a nyugágyban, és a napközben kinézett lány térdelt előttem a székpárnán, és szopta a farkamat.

2016. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9 - es. Senkiben se keltek hamis reményeket. Tudtommal még senki sem dőlt zokogva a klaviatúrára...

Az utolsó kis nyugágyas jeleneteddel mindent elmondtál miért is nem szabad ezeket a dolgokat véresen komolyan venni.

A könnyű eset sz*pni fog, a nehéz pedig szívni.

A jókívánságaidat meg megtarthatod köszi.

2016. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!