Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír vissza, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, ha ő kéri, hogy jelentkezzem?

Figyelt kérdés
Egy hete egy buliban ismerkedtem meg egy sráccal. Szimpatikus volt, gondolom én is neki, elkérte a számomat. Egyetem miatt már vagy 3-szor találkoztunk véletlenül azóta. Mindig érdeklődő volt, kedves stb. Minden nap írtunk egymásnak. (Én is neki, hogy lássa az érdeklődést, mindig rögtön válaszolt.) Pénteken ő hozta fel, hogy megyek-e szombaton bulizni. Még nem voltam biztos, mert sok a dolgom. Kérte, hogy szóljak. Tegnap délután írtam neki, olvasta, azóta nem válaszolt. Vajon mi lelhette?

2016. jún. 19. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

azt írtad, hogy nem mész?


bármi közbejöhetett, más dolga is volt, nem kell aggódni...

2016. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy megyek. Nem az aggaszt, hogy nem jött, hanem hogy eddig mindig sietett válaszolni, még mikor nem is lett volna muszáj, most pedig egyáltalán nem.
2016. jún. 19. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem te voltál az egyetlen betervezett arra a bulira és a másik lány előbb válaszolt. Nem?
2016. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!