Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez tényleg igy van amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg igy van amit leirnak a tinderről tanácsként, ennyi mindenre figyelni egy lánnyal való beszélgetésnél?

Figyelt kérdés

[link]


Leginkább az ami durva számomra, hogy még a képekre is milyen szabályok vannak, ennyire figyelni kell.. van az oldalon egy kép, ami látszólag teljesen jó, nem is talál az ember hibát, de még is át van húzva, csak azért mert van egy gyürődés az ember felsőjén vagy..?:D nem értem. Hogy a képre ennyire kell figyelni, a részletekre, ami alapján dönt a lány ? Miért nem elég egy sima kép, miért kell túl spirálni, hogy rendelkezzen még ilyen "rejtett extrákkal". Mintha nem is maga az ember lenne a lényeg..

De amúgy meg amit itt leirnak, én nem tudom elképzelni a Tinderes, szexista beállitottságu mai nőkről, hogy ennyire ez kell nekik.


2016. jún. 27. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
hagyd a f**zba, irány a kocsma.. konkrétan agyf**zt kaptam már az elején XD
2016. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

haver, tényleg ez van. te mennyi időt szánsz arra hogy egy csajt megnézz?

Maximum 5 MÁSODPERC! A csaj is 5 másodperc alatt eldönti, hogy merre húzzon.

MINDENNEK stimmelnie kell a képen. a jó csajok sajnos válogatósak, ha nem vagy topligás csávó, nem jut punci.

2016. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:D De tényleg..

Ez is olyan dolog irónikusan, hogy leirja részletezve a szöveg kétharmadába mosolyogva hogy mit csinálhatsz, mit vehetsz fel, a végére utolsó sorba meg oda biggyesztve de azért még se csináld, vagy ne a célra vezető úton haladj, vagy hogy csináld úgy ahogy senki más.. Most komolyan.. pl van mondjuk 10 féle járható út amivel közeledni lehetne ésszerü keretek közt valahogy a lányhoz, de az úgy nem jó.. csináld úgy ahogy senki, magyarúl lehet az egy nem müködő járhatatlan út is, de azt már nem irja le hogy mégis hogy.. Legyél Ironman! :D Most ez olyan hogy a kocsiba van 5 ülés, de rakjak bele egy hatodik ülést is valahogy, De hogy hogyha egyszerüen igy gyártották 5 személyre? a kocsi az kocsi és nem egy busz. még is mit várnak.. hegesszem fel a tetejére.. elég beteg felfogás, ez az egész. Vagy, Vasaljam ki a ruhát, de ne vasalóval.. :D Hát de komoly..

2016. jún. 27. 19:16
 4/15 A kérdező kommentje:

De itt amúgy fellehetne tenni a kérdést.. ez is már ilye túl spilázott dolog ez az egész.


Nem szeretik a nők ha: megkérdezed, miújság vele, vagy, hogy hogy van, hogy telt a napja, és egy csomó minden még, Mert hogy unalmas nekik.

Pedig ha úgy vesszük ezzel el tudna indulni egy normális kommunikáció. de nem.. mert ők élből visszautasitják.. pedig a lehetőség az megvan, de nem jó a kis lelküknek.. Most ezért is már mi legyünk a hibásak.

2016. jún. 27. 19:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Lányként én is fogom a fejem a cikket olvasván... Ezt tényleg nem érdemes figyelembe venni, nem akarom, hogy magázzanak, és főleg nem akarom, hogy ha nem válaszolok, zaklassanak "kitartóan".

Viszont az alapvető dolgokat (nem csumival köszönünk, nem az-az első kérdés, hogy namizu?) szerintem is érdemes betartani.

18/L

2016. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Idén, 2016-ban eddig 9 csajjal szexeltem.


IGEN, a cikkben leírt típusú apróságokra én is figyelni szoktam. Sőt, még kisebb-apróbb hülyeségekre is. Ezt muszáj megtenni a siker érdekében.


Amit linkeltél az egy nagyon korrekt írás, aminek a nagy részére én is csak bólogatni tudtam, mert a SAJÁT személyes élettapasztalataim szintén ezeket támasztják alá

23/F

2016. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az előbb csak átfutottam a cikket, de most végig is olvastam.

Amik HÜLYESÉGEK BENNE:


-"frappáns szöveg az adatlapon" - nekem csak címszavak vannak felsorolva úgy 20-30 darab magamról. Pl: "X cm magas, X helyen tanul, barna hajú, vállas, angol, német, olasz, önálló, magabiztos, független, albérlet, saját szoba, utazás, állatok, kosarazás,..." és hasonlók. Nem írtam semmi frappánsat, csak felsoroltam egy csomó dolgot magamról egy-egy szóban. Ez is bejön

-"írj a lánynak egyből" - NEM KELL. Nekem heti 20 matchem van kb. Hogy tudnék írni ebből minden lánynak? Emberileg lehetetlen 3-4 beszélgetésnél többet fenntartani. Volt akire egy hónappal később írtam és vele is végül lett valami

-"beszélj magázódva" - soha nem használtam és nem is kell


A fentieken kívül a többi mindennel egyetértek a cikkben és ezeket én is szoktam alkalmazni és rájöttem már ezekre saját kútfőből is

2016. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Most nézem az appot.

a facebook profilképet használja ? Na meg ha lájkolás van, akkor az a képemre megy, vagy hogy van ?

2016. jún. 27. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:

1. NEM a facebook profilképet használja. Hanem te választod ki hogy a facebookon fenn lévő képeid közül melyiket tegye fel neked fő képnek. És ezen kívül még ha akarsz akkor más 5 (összesen 6) képet tehetsz fel.


2. NINCS LÁJK A KÉPEKRE. Ez nem facebook. Ha "zöld szívecskézel" vagy "jobbra húzol" valakit akkor azt jelenti tetszettél neki. Aztán neki is megjelensz és ha ő is jobbra húz téged, akkor utána tudtok egymással beszélni

2016. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jaja nézem komoly! :D

De akkor ebből ugye semmit nem tesz közzé a facen, nincs úgymond köze egymáshoz. csak email alapján használja

2016. jún. 27. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!