Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól teszi egy 32 éves férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszi egy 32 éves férfi, ha hermetikusan kizárja a nőket az életéből a csalódások miatt, illetve majd csak 37 éves kora körül tér vissza a témára, ha lesz saját lakása (rendes autó és munkahely van, de a lakás kevés hitellel nem könnyű dolog)?

Figyelt kérdés
Sajnos sok nő azért nem akart összejönni vele, mert nincs saját lakása, csak albérletezik, ez pedig frusztrálttá tette.
2016. jún. 28. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért akar párt.

Ha csak azért, hogy legyen valaki, hogy ne nézzék az emberek lúzernek, akkor érdemes várnia. Ha szeretne már családot, azért ahhoz el kell kezdeni időben ismerkedni, kivéve ha nem zavarja a nagy korkülönbség, ami majd a lány és közte lesz.

Én pl, se gyereket, se családot nem akarok, tehát én nem is ismerkednék csak azért, hogy valaki ott legyen.

2016. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Komolyan mondod? ***** válasza:
96%

Ezt a lekorlátozom magam dolgot sosem értettem.

"Majd ismerkedem, ha ez és ez lesz..."


Nem egy ember él boldog bárkapcsolatban albérletben, autó nélkül.

Kár ezeknek a dolgoknak a hiányára fogni a párkapcsolati/párkeresési sikertelenséget!


Szerintem hülyeség, de ha te ezt szeretnéd, akkor csináld! 5 év múlva meg jön a következő kérdés, hogy elvesztegettél sok évet feleslegesen az életedből.

2016. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
ha 1x kizárod az életedből őket, akkor mi a fenének térnél hozzájuk vissza?? főleg ha 5 év alatt megszokod az egyedüli életet...
2016. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4-5 év nem sok...
2016. jún. 28. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 2-es válaszolóval!
2016. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

te el vagy tévedve, ha azt gondolod, h. nekünk, nőknek ez számít, h. albi vagy nem.... ha vki. szeret, szeretni fog a híd alatt is.

nyugodtan csesszél el 4-5 évet, ami igenis sok, lesz majd saját kecód, csak épp a lelked fog addigra kilúgozódni, és már lehet, h. igényed sem lesz kapcsolatra.

2016. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"sok nő azért nem akart összejönni vele, mert nincs saját lakása, csak albérletezik"


Ezt most nem igazán értem. Ha Anyuéknál kell a kisszobában randizni az persze kicsit már fura, de mégis hol szedtél össze olyan nőt, aki amikor felhívtad magadhoz, adásvételi meg bérleti szerződést akart látni??? :D


Miért téma ez egyáltalán?


Az engem is zavarna, ha egy élhetetlen teszetosza lenne a pasim (vagy akivel arrafelé alakul a dolog), de nem lenne pofám aziránt érdeklődni, hogy az ingatlan, amiben épp enyelgünk, tulajdon-e vagy bérlemény. :D

2016. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEM, mert elszúrja a saját életét (az ismerkedés, randizás személyiségfejlesztő hatású is).


IGEN, mert nekem több esélyem lesz eggyel, így is másfélszer annyi facér férfi van a 28 - 30 évesek közt, mint független nő és még a 30 feletti férfiak is "konkurencia".

2016. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!