Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves férfiként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfiként milyen eséllyel indulhatok online társkeresőn? Van más is hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nem kalandot keresek, hanem egy értelmes nőt, aki tetszik. Ti mit tapasztaltatok, működik? Van diplomám, nem dohányzom, nincs feleségem se gyerekem, vékony és magas vagyok.

2016. júl. 5. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én (38F)csak párszor voltam társkeresőn, de mindig "sikeres" voltam. Szerintem lehet találni normális nőt. Igaz sokszor több fent a férfi, ezért férfiként nehezebb valamivel. Sokan viszont szidják a társkeresőket. Szóval ezen igazodj ki. :)
2016. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Egy próbát mindenképp megér!

Én egy társkeresőn ismertem meg a páromat, akivel hat éve együtt vagyunk. Persze időbe telik, de semmi sem lehetetlen.

2016. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Pont mint élőben. :)

Annyival könnyebb, hogy ha boltban látsz egy csinos nőt, nem tudhatod, hogy van-e valakije, akar-e egyáltalán ismerkedni, a netes társkereső jó esetben pont ezért van fent mindenki.

Plusz olyan emberekkel is van lehetőséged beszélgetni, akikkel amúgy nem találkoznál, mert valamiért pont nem keresztezitek egymás útját.


Ne vedd véresen komolyan, ne legyenek irreális elvárásaid, ha valakivel beszélgetsz, még ne könyveld el hogy majd ő lesz a nagy Ő, és ne úgy menj oda az első randira, hogy már a neten megismerted.


Arra mérget vehetsz, hogy sokan nem írnak vissza, sok beszélgetés döglik be, és az sem garancia semmire, ha egy-két randi jól sikerül. Sok próbálkozás után lesz belőle valami, úgyhogy tanuld meg élvezni a randizást, és az ismerkedést.


És persze ha élőben van lehetőséged, azt se hagyd ki. :)

2016. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

40 évesen reálisan olyan 28-50 éves nőknél van esélyed.


Szóval ha igazán fiatal pipiket akarsz, akkor felejtsd el, hacsak nem vagy izmos/tökös/gazdag vagy lehetőleg ezek közül minél több egyszerre.

Az egzisztenciád és arcod kinézete sem utolsó szempont. Ezekből sem kell milliomos vállalkozónak lenned, se nem modellarcúnak, de azért van egy szint ami általában kell a nőknél való sikerességhez.


És a belsődről akkor még nem is beszéltünk. Tudsz nőkkel ismerkedni? Tudod hogyan kell eljutni a megszólítástól a bugyi lehúzásáig? Tökös/magabiztos/jó dumás vagy?

Ezekre a kérdésekre fontos hogy válaszolj magadnak.

2016. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem társkeresőn jobban a 18-25 éves korosztály van. Vannak idősebbek is de kevesebben.

Nagy lutri az egész mert ha találkozol is egy nővel, lehet, hogy élőben nem tetszel neki, a randi azért megvan, rámegy egy csomó időd, pénzed aztán nincs több tali.

Ha előben ismersz meg valakit akkor el el tudja dönteni hogy akar e tőled valamit vagy sem. Ha nem akar semmit akkor nem fogadja el a randimeghívást.

Neten csak az első randin látjátok egymást szemtől szembe.

2016. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Online társkeresőn szerintem csak akkor van esély ismerkednie egy pasinak ha van pénze, ezen felül nem árt ha kigyúrt, modell alkatú és nagyon jóképű. :D
2016. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

Nekem amiket leírtál csak a viszonylagos jóképűség van meg (nem vagyok Brad Pitt, de a legvonzóbb 20%-ban azért benne vagyok) és így is jól mennek a dolgaim

2016. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Évek óta fent vok netes társkeresökön eddig hiába.27 éves létemre szinte semmi esélyem sincsen a nőknél.Mindenkinek nem lehet párja.Valakinek sikerül valakinek nem.Egy próbát megér.
2016. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!