Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy én jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én jobban vágyok egy lelkitársra mint egy testire?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy nő gondolata ne mindig az ilyen romantikus dolgokon járjon, az csak legyen csak a fűszer ami megízesíti a kapcsolatunkat, de sokkal fontosabbnak tartanám egy olyasvalaki jelenlétét, aki áll egy bizonyos szellemi szinten és nem olyan buta, hogy időpocsékolás lenne megérteni, mert még a gondolatait sem tudja kifejezésre juttatni. Egy időben csak külső adottságokkal foglalkoztam, hogy milyen jól néz ki stb... de mostanában, ahogy megismerek egy ilyet és rájövök, hogy sötét mint az éjszaka elkezd taszítani a gondolat, hogy bármiféle kapcsolatot is kialakítsak vele. Egyszerűen taszítanak a buta, felszínes, kicsinyes és ösztöneikből fakadó önző dolgaik.

2016. júl. 6. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Külső megfog, a belső megtart.


23/F

2016. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok...
2016. júl. 6. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi ebben a pláne? Mi a kérdés? 1-2 kivétellel minden ismerősöm ilyen, miért vagy így meglepődve ezen? :D
2016. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd utolsò?

Kérdésre is vàlaszolnàl?

2016. júl. 6. 11:17
 5/13 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés? Hogy miért vagy ilyen? Honnan kéne tudni azt nekünk, idegeneknek? Ilyen vagy, és kész.

A válaszomon meg mit fejtsek ki? Nem értem, minek írtál ki erről kérdést, nem olyan egyedülálló eset, hogy fura legyen, vagy nem is tudom.. Én is ilyen vagyok, meg majdnem az összes ismerősöm, amiket leírtál, mégse szoktunk idegeneket kérdezgetni, hogy de mér' vagyunk ilyenek. :D Az ember olyan, amilyen, és kész.

Az meg, hogy nem akarsz nálad sokkal sötétebb emberrel lenni, szerintem tök alap, ki akarna már? :D

2016. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hagyjuk is :)

Ha nem tetszik a kérdés lépj tovàbb :)

2016. júl. 6. 11:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Talán most kezdtél felnőni (agyilag) és már nem vagy annyira felszínes mint előtte


Amúgy tényleg jó egy társ, aki intellektuális szinten is illik hozzád

Nekem pl sokkal fontosabb az,hogy tudjunk beszélgetni, mint az, hogy jól nézzen ki

2016. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mostanàban van màr ìgy, hanem mindig is ìgy volt. Csak a prioritàs nőtt ebbe az irànyba.
2016. júl. 6. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:

a) ilyen mintát láttál a szüleidtől

b) lehet, hogy nem dübörögnek benned annyira a hormonok, talán a pöcköd is kisebb az átlagosnál

c) nincsenek barátaid, akikkel meg tudnád beszélni a dolgaid, ezért a leendő barátnődtől várod el, hogy meghallgasson

d) egyszerűen jobb anyának látnál egy intelligensebb nőt a leendő gyermekeidnek, mint egy butát

e) egyéb okok


Nem tudom, hogy mért vagy ilyen, válaszd ki a neked szimpatikus választ.

2016. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1#, ez egy hatalmas baromság. Remélem egyszer te is rájössz.

Válaszolva, mert ember vagy. Érzelmeknél nincs jobb dolog, egy ez elég ésszerű minden normális embernél.

2016. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!