Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk véleménye érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk véleménye érdekelne leginkább. Tetszik egy srác, és szerintem ezt ő is tudja, mert valahogy látom meg érzem rajta. Erre meg egy más lánnyal látom akivel táncol és állandóan ott volt, ahol én a lánnyal tánc közben, (foly. Lent)?

Figyelt kérdés
Vagyis teljesen a hátam mögött vagy velem szemben. Természetesen nagyon zavart. Mi lehetett ezzel a szándéka?

2016. júl. 11. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

látod és érzed? mi vagy te médium? sztem nem tetszel neki, ahogy én se szoktam a nőknek mert magas és vékony vagyok.

ui: Ziya oldd fel a tiltást ha olvasod ezt! :/

2016. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kontextus?


- Éjszakai szórakozóhely?

Látomásra tetszesz neki, de a (nonverbális) jeleid alapján nem érsz neki annyit, hogy visszautasítsd, mert még azt sem tudod, mi a helyes viselkedés ebben a szituban.

"hátam mögött": azt akarja, hogy kopj le, nem jössz be neki

"velem szemben": kihívó, domináns, megvető, gőgös testtartás

féloldalban: ez lenne a helyes ismerkedésnél, csak mint írtad, nem ez történt, tehát a szándéka sem ez volt.


- Táncklubb?

Itt mivel kötött pozitúrák és figurák vannak, attól tartok csupán üldözési mániád van. Ha nagyon nem jönnél be neki, átiratkozna egy másik kurzusba, vagyha bejönnél neki, akkor már rég felkért volna táncra. Nem?

2016. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy lásd, vannak opciói. Szerintem vonzalmat próbál növelni benned. De lehet, hogy tévedek. Ami ritka.
2016. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni ennyi leírásból. Ha csak nézegeted 20 km-ről nem lépsz vagy nem kommunikálsz elég jeleket, persze hogy és éli az életét.
2016. júl. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába, ilyenek ezek a fránya társas körtáncok :D
2016. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mert valahogy látom meg érzem rajta"


Vagy látni és érezni akarod rajta..

Az elsônek igaza van, ez így nem túl meggyôzô.


Több eset lehet

- jól érzed, és tényleg szeretne tôled valamit, és ezzel akar reakciót kicsikarni belôled, hogy ha zavar, akkor tudasd vele, hogy van esélye nálad.

- valóban tetszettél neki, de nem adtad kellôen tudtára, hogy van esélye nálad, a másik lány meg talpraesettebb volt, így ô vitte el a fiút. Most meg kicsit a saját egójának építése végett mutatja neked, hogy látod, már nem is kellesz, van más.

- nem is érdekled, és tök véletlen, hogy épp ott táncolt, viszont mivel neked tetszik, ezért folyamatosan azt figyelted, hogy jéé, már megint itt táncol a közelemben.

2016. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!