Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van ez így a 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van ez így a 30 év körüli átlagos kinézetű nőknél és férfiaknál?

Figyelt kérdés

Ha egy 30 év körüli átlagos férfi szingli és hosszabb ideje keresi a párját, akkor sokszor teljesen normális csak nem jut neki nő vagy nem kell a nőknek.

Ha egy ugyanilyen nő szingli és hosszabb ideje keresi a párját, akkor vagy valami defekt van nála vagy nagyon nagyok az igények.


2016. júl. 12. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Te nem láttál még 30+ defektes pasit és 30+ normális nőt, komolyan?
2016. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz társat találni szerencse kell hozzá!

sajnos nem találtam társat,mert talán nem létezik nagyon nehéz megtalálni olyat aki nekem kellene...


Sok ismerösöm volt van kapcsolatban,nagyon sokan elváltak... és sok olyan is van aki nem talált még társat magának huszon és harminc éves korosztály...

nem korfüggő a társ találása,csak jobb fiatalon megtalálni egymást ha lehet

30N

2016. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedés során pont azt vettem észre, hogy ha egy pasinak 30 felett még nem volt tartós kapcsolata, akkor ott gond van. Elvégre oka van, ha mindig pont nekik nem jut nő.

Csajokkal nem ismerkedtem. ;)

2016. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Milyen gondokra gondolsz?
2016. júl. 12. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 persze, mindenki beteg aki nem követi a társadalom elvárásait.
2016. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából miért baj az hogy ha egy 30as akár pasi akár nő nem kapcsolatfüggő?

Attól rögtön bármelyik is defektesnek számít?


Azért mert ez az elvárás, azért mert ezt sugallja minden hogy 30 évesen kocsi, ház, feleség, gyerek...


Mindenki ismeri saját magát, a saját igényeit, elvárásait. Ebbe miért ne férhetne bele defekt nélkül az hogy esetleg nem egyezik ez az elvárás a szomszédéval?

2016. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

29 évesen volt egy palim, aki 39 volt, és az indoka a szakításra az volt, hogy ő még élni szeretne. Ugyanez a legtöbb palira igaz. Van egy barátnőm, aki már 7 éve él együtt a palival, az meg "még ráér". Én az ilyeneket otthagynám, ő nem meri, mert sokkal jobb olyannal lenni, aki nem csak szexet akar és talán van kilátásba vlmi, mint újból kezdeni a sok idiótával mint annak idején, aki ugyanúgy csak szexet akar...

Jómagam kétféle palival találkozom: Az átlagpalival, aki több nőt is futtat egyszerre hónapokig vagy sorbadugja az egész társkeresőt mert van választék (és megígér fűt-fűt, hogy ilyen-olyan programot csinálunk majd és aztán eltűnik, majd 2-3 hét múlva feltűnik), vagy a nagyon gázosakat (például annyira udvariatlan, hogy leül a székre amit kihúztam magamra, vagy rohadnak a szájában a fogak, vagy kiderül, hogy nőgyűlölő, stbstb...)

Eddig egy nagyon korrekt emberrel találkoztam, aki tényleg úgy is néz ki mint a képeken, de ő meg szintén csak szexet akart. De ő korrekt volt, legalább megmondta. Udvarias, kedves, intelligens. Ilyenből kéne több.

2016. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem az elvarasokrol szol, hanem arrol, hogy egy komoly kapcsolatra minden ember vagyik legkesobb huszoneves koraban. Ez termeszetes. Es ha valaki ennek ellenere nem kepes egyetlen egyet sem osszehozni 30 eves kora elott, ott mar szerintem is problemak vannak.


Nekem sem volt meg, es bizony nem vagyok teljesen egeszseges lelkuletu. :(


23N

2016. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 vagyis aki nem vágyik 20+ évesen komoly kapcsolatra az defektes? Nice...
2016. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!