Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a különlakás a nőknél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a különlakás a nőknél az egzisztenciáról szólna és az önállóságot, mint okot csak kifogásként emlegetik?

Figyelt kérdés

Ezt azért gondolom, mert csomó fi barátom van, lég nagy a baráti társaságom és azt vettem észre, hogy vannak olyan barátok, akik szülőkkel laknak, viszont baromi önállóak, a szüleiket is ellátják, mosnak, főznek, vasalnak is stb. de mégsem kellenek s nőknek, mert nem egyedül laknak külön lakásban.

Vannak haverok, akik külön laknak, önálló lakásban, viszont viszi haza a szennyest, anyuka hozza a kaját, felmoss stb. De van barátnője, mert egyedül lakik külön lakásban.


2016. júl. 18. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Azért laknak ezek a férfiak anyukánál mert igy -vagy úgy de nem tudnak leválni anyuról.Pedig nekik is jobb lenne :-)és ezt persze az anyukák nem mondják soha de jó lenne nekik is picit pihenni.
2016. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mi a franc ütött a nőkbe. Tudják vajon mekkora kiadás egy albérlet mostanság? Hogy az ember fizetésének a felét elviszi. 100-120 000 ft havonta cakli pakli.

Legyünk már realisták. Én sem várom el, hogy külön éljen. Az önállóságot igen, tehát lássa el magát, vagy legyen képes rá.

Azok a férfiak nem felnöttek akik külön élnek de anyu mos, vasal rájuk, feljár megfőzni meg kitakarítani. Volt ilyen partnerem 34 éves. Nem volt sem felnött sem önálló. Szóval legyünk tisztában a szavak jelentésével.


30/N

2016. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem igen, sokkal egyszerűbb beköltözni a srác lakásába, mint együtt elkezdeni lakástakarékot fizetni, hitelt felvenni,vagy gürizni évekig egy lakásért. Szerintem is csak kifogás az, hogy aki otthon lakik az anyuci pici fia. (Az én férjem 23 éves koráig otthon lakott (mert egyetemre járt) és mindent megcsinált otthon, a kerti férfi munkáktól kezdve főzött is, és kitakarította a lakrészét. Amikor összeköltöztünk nekem is mindenben segített, és segít azóta is.) Szerintem az önállóság/önállótlanság nem kor, hanem nevelés és IQ kérdése. Egyébként a kérdésre igen a válaszom, nagyon érdekesek a mai lányok..kell a lakás, kocsi, nyaralás és lehetőleg nekik semmit ne kelljen tenni érte. 28N
2016. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
31 éves nő vagyok és külön lakom a szüleimtől, saját lakásomban, amire egész húszas éveimben gyűjtöttem, nem 30 évesen kaptam észbe. Egy korombeli férfitől meg minimum azt várom el, ha esetleg valamiért még nem költözött el, hogy legalább igénye legyen különköltözni a szüleitől, mert én szülőkkel nem akarok összebútorozni. Én képes vagyok fenntartani magam önállóan, egy velem egykorú férfi is legyen képes erre. Ha ez valakinek gondot okoz, hogy akar majd később családot, gyereket (akárhogy szépítjük, de egy gyerekkel is rengeteg kiadás van, kisgyerekes kollégáimtól és egyéb ismerőseimtől is hallom, mi mennyi)? Aki persze nem tervez gyereket, az maradhat úgy, ahogy van, csak az velem se tervezzen barátságnál többet.
2016. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

#1 wtf? aki otthon lakik nem tu leválni az anyjáról, de aki külön és az anyja mos, főz, takarít rá.. az le tud válni az anyjáról.


Ezt most te komolyan is gondolod?

2016. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Egzisztenciáról meg önállóságról is. Nem olyan nehéz olyan pasit találni, akinek van saját lakása és nem viszi haza a szennyesét. Mivel nekem is van saját lakásom, eszembe se jutott volna olyan pasit keresni, akinek esetleg nincs.
2016. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
# 5 Időpont ma 10:11 - Az én tapasztalatom az, hogy sajnos nagyon sok esetben igaza van, és tisztelet a kivételnek.
2016. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, pontosan, az egzisztenciáról szól. A nők nem szeretnek megdolgozni a pénzükért, inkább beleülnek a készbe. Ők már eleget letettek az asztalra azzal, hogy puncival a lábuk között születtek.
2016. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok az albérletek áraival, és tisztában voltam vele 20 évesen is, pont ezért volt opció az, hogy azt a pénzt inkább összerakom, félreteszem, és lakást veszek belőle, amint összejön elég pénz hozzá, ott a Fundamenta, de ma már más lakáskasszák is vannak, amikor én indítottam, még nem volt versenytársuk, volt egy megtakarítás alapú életbiztosításom, aminek egy időben nagyon jó hozamai voltak, bankbetétek is jól kamatoztak egy időben, én ezeket mind kihasználtam, és összejött a pénz. Mivel nem volt kivel közösködni, egyedül vettem lakást 30 évesen, nem akartam az örökkévalóságig várni, hogy legyen valaki, akivel majd közösen.
2016. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Találkoztam olyan lánnyal aki szerint amelyik férfi otthon lakik kb életképtelen és anyuci kell neki így nála esélyem sincs. A csaj meg olyan buta volt, hogy egy csekket is segítséggel töltött ki és takarítónak sem felelt meg.
2016. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!