Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan várja el a nő hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várja el a nő hogy töröljem magam a társkeresőről az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy lánnyal, egy társkeresőn.

Mondta nekem hogy mivel ismerkedünk, ezért elvárja hogy töröljem magam onnan, ugyanis ezt ő is megteszi. Ami furcsa nekem hogy ő úgy kéri ezt hogy még nem is találkoztunk.


2016. júl. 20. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem várhatja el! Nem jártok akkor mit akar ? Aki már most ilyen akaratos, azzal be is fejezném az ismerkedést!
2016. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, gondolom aggódik, hogy több vasat tartasz a tűzbe. Engem kb második randi után zavarna, ami jogos is.
2016. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez gesztusértékű lépés lenne, gondolom nem áldoztál rá órási összegeket, nem ér kár, ha törlöd magad vagy felfüggeszted a tagságod.
2016. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen esetben nem jogos, valószínűleg a lány a későbbiekben durván féltékeny lesz. Én a helyedben nem kezdenék vele.


Később már lehet jogos a kérés, de ha önszántadból nem teszed, elgondolkodnék hogy mit akarsz a továbbiakban.

2016. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Onnantól várható el, mikor elkezdtek úgymond komolyan ismerkedni, azaz érezhető, hogy ebből kapcsolat lesz. Ez a csaj nem tudom, hol él, de nem ezen a világon. Magyarázd el neki szépen, hogy valóban érdekel (ha jól értem, erről van szó), de amíg nem tudsz róla megbizonyosodni személyesen, hogy kölcsönös a szimpátia, nem látod be, miért kéne kiregisztrálni.
2016. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Első találkozásnál kezdődik az ismerkedés.

Utána még mindig nem illik ilyet kérni... határeset.

Mondjuk illik magadtól is felfüggeszteni a fiókot, ha már együtt jártok.

2016. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Az ismerkedésnél még nem...

Majd ha már találkoztatok, és alakul a kapcsolat (úgymond onnantól, hogy együtt vagytok), akkor viszont kifejezetten jogos. Elvégre már nem keresel társat.


Viszont ha belegondolok, nekem mennyi első randim volt, amiből semmi se lett, mást se csináltam volna hónapokig, csak törlöm magam, meg regisztrálok.


Ha van rá mód, akkor függeszd fel, így nem fog megtalálni, és ha nem jön be a lány, akkor feloldod.

2016. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha már randiztok volna, lett volna csók, stb akkor elvárhatná, de akkor sem lenne kötelező törölnöd magad. Még csak ismerkedtek, beszélgettek, attól függetlenül beszélhetsz más nőkkel is. Megsúgom előre, hogy nem lesz egyszerű dolgod a hölggyel ha ebből kapcsolat lesz.
2016. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

kérni kérhet, de nem várhatja el. Sőt azután se, hogy összejöttetek.


Presztizsértékű??? egy kapcsolat nem presztizskérdés és téma. ha már az elején nem bízik meg a másikban, hogy nem tart több vasat a tűzben, akkor felesleges is ismerkedni.

2016. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Onnantól várható el, amikor már egyértelmű, hogy kapcsolat lesz, addig nem. Ti még csak nem is találkoztatok, akkor mégis mire föl vár el ilyet? Lehet, hogy nem is jössz majd be neki személyesen...
2016. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!