Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kel beszélni csajokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kel beszélni csajokkal? Miket kell mondani?

Figyelt kérdés
Mikor neten irok csajnak, akkor megkérrdem a hobbit munkát aztán semi nincs ötlet tovább, mit lehetne? Mit irjak? Hogy lesz csaj igy?
2016. júl. 24. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy
2016. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Gotland ***** válasza:
Miért nem személyesen próbálkozol? Szerintem interneten alapból nehezebb a társkeresés, amikor egy nőnek naponta rengeteg potenciális jelölt ír, és lehet csak félvállról válaszolgat a leveleidre, hiszen van lehetősége válogatni a monitor előtt.
2016. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Odamész letérdelsz kezetcsókolsz és megkérdezed mit tehetsz érte
2016. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2, élöben sem megy
2016. júl. 24. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért? Személyesen nem válogathatnak a nők kedvükre csak az interneten? Hülyeség!
2016. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bár mit, akár valami érdekeset ami épp aznap történt veled. Lényeg, úgy fogalmazzál, hogy a másik figyelmét felkeltsd. Mindig több téma és amelyikre legjobban reagál a másik, azon tovább. Nem kérdezek, nem mondok semmit, akkor is tudok órákig érdekes dolgot mondani. Az egy beszélgetés halála, ha jönnek azok amiket soroltál. Ilyen kérdések mint hol laksz, munkád, hobbid, stb, mint egy rendőrségi kihallgatás. Már is menekülök.
2016. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Férfiakkal tudsz beszélgetni, vagy ott is probléma van?
2016. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gotland ***** válasza:

ma 22:17


Gondolom nem egyszerre 10 pasival találkozik. Így van lehetőséged felkelteni a figyelmét, hogy érdemes rád időt szánnia, és megmutathatod, hogy te vagy a legény a gáton.

Bár ennek elég egyértelműnek kellene lennie.

2016. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk figyelj oda a másikra. A minap bepróbálkozott nálam valaki neten társkeresőn. Én rendesen kitöltöttem az adatlapomat, de ő lusta volt elolvasni, aztán sorra bakizta be azokat a dolgokat, amiket ha elolvasott volna, nem sül fel. Szóval javasoltam neki, hogy vessen már egy pillantást az adatlapomra. Aztán meg még engem hordott le, hogy milyen vagyok már. Én köszöntem a beszélgetést, nem kértem a fickóból többet.
2016. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3havi bankszámla kivonatod másolatát kell elküldened részükre.
2016. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!