Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velem a társkeresős pasik?

Figyelt kérdés

Gyakran van olyan, hogy ír nekem egy pasi, hogy szeretnék-e vele ismerkedni, teljesen normálisan ír, megnézem az adatlapját, rajta van, hogy komoly kapcsolatot keres, meg egy igazi társat. Utána elkezdünk beszélgetni, és gyakorlatilag egyből a szexre terelik a témát, meg hogy benne lennék-e valami lazább dologba... Most 30 körüli férfiakról van szó, szóval gondolnám, ők már érettebbek, hát nem.


Pedig nincsenek fent ribis képeim, mégis mindenki csak szexpartnert lát bennem...


2016. júl. 25. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia bébi, szexelünk?
2016. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez pasitól függ, hogy neki mire kellenek a nők.
2016. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért csinálják mert csúnya szóval élve valahogy be akarnak csalogatni a málnásba,de sokáig nem bírják visszafogni a természetüket.

Én is próbálkozom a társkeresővel,csak én tényleg komolyan is gondolnám,de a nők sajnos nem.Csak egy ellenpélda volt az elmúlt két hónapban.

2016. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom. Harmincas vagyok, hasonló korú barátaim vannak, de kivétel nélkül mindegyikünk komoly kapcsolatot keres.

Mindemellett társkeresős adatlapra mindenki azt ír, amit akar.

2016. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

A mai lányok többségével másról nem is lehet beszélgetni, a gyerek tapasztalatból indított a kekszes témával.


De ha úgy érzed képes vagy értelmesen kommunikálni egy felnőttel, keress meg bátran.

39/F

2016. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendkívül egyszerű oka van. Szexet keres ő is mint a 99% az ilyen oldalakon. Viszont ha azt írja ki, hogy laza kapcsolat, szex, akkor szóba sem állsz vele. Persze....komoly kapcsolat. :D Ugyan már...

A 99% egy kóbor numerát keres az asszony mellett.

Vagy egy olyan nőt aki felvállalja az ingyen prosti szerepet. Ennyi.

2016. júl. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sokan a csillagokat lehazudnák az égről, hogy megdönthessenek valakit :D


23F

2016. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Társkeresőkön kölcsönösen szívatják egymást a nők és a férfiak, 100000-ből 1 normálist lehet kifogni nagyjából. Nem is tudok olyan ismerősről, akinek bejött volna a társkeresőzés...

Ha hatalmas a türelmed, pár éven belül sikerül normális emberre bukkannod rajta, de addig is a hülyékkel kell küzdened. Kérdés, hogy mennyire éri meg neked az utóbbi miatt az egész.

2016. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét tapasztalom, mindenki egyből azt hiszi mennyire összeillünk és családalapításról beszél már találkozó előtt. 25-35ös korosztály. Engem ez zavar, ugyanis nekem ilyenkor még kicsit sem fontos a másik, és buggyantnak vagy kétségbeesettnek tartom amiért ennyire lelkesedik.


100ból 1 hozza fel a szexet, nem mintha lenne igényem ilyen megkeresésre.


Nem értem hol vannak a férfiak a középútról.

2016. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!