Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet felismerni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet felismerni, hogy egy férfi csak szexre megy, annak ellenére, hogy ellenkezőjét mondja? Milyen jelei vannak ennek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 08:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Itt van ő is. :-))

Az üzenet címzettje: Miquel

Az elküldés időpontja: ma 15:01

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Van olyan férfi aki nem csalta meg a feleségét vagy a barátnöjét?

"40 év alatt elég sok olyan van."

Az üzenet szövege: Szia, Miquel!

Te írtad a 15-ös választ?

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Nem, nem szoktam név nélkül válaszolni. Mindamellett #15 ös versenyző válasza okfejtése annyira hűen tükrözi a véleményemet, hogy akár én is írhattam volna. De mint mondtam,, sajnos nem én voltam. :-))

2016. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ma újra megkaptam "A hét érdekesebb kérdései" címszó alatt ezt a kérdést. Feltűnt még #12-es válasza is. Szinte sajnáltam, hogy csak egy zöldet tudok nyomni.
2016. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Minden pasi a szexre megy.
2022. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!