Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag vagyok, jóképű, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag vagyok, jóképű, mégsem találom a párom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tényleg megvan szinte mindenem és a csajoknak is bejövök, de valahogy mindig olyanok találnak meg, akikkel komolyabbat nem tudok elképzelni, akivel meg összejönnék, az meg vagy párban van , vagy nem akar kapcsolatot. Olyan típus vagyok, aki nem csak azért nem jön össze vaLakivel, hogy kapcsolatban legyen, akkor és csak akkor alakítanék ki ilyet, ha tényleg szerelmet éreznék az illető iránt.
2016. júl. 29. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet az a baj, h túlságosan kiadod magadból, h megvan mindened. Ahhoz, h valaki komolyan béd tudjon szeretni (és te Őbelé) ahhoz az kell, h a lelkedbe szeressen bele. Csak az a baj, h a külsőségek elterelik a figyelmet a lényegről...
2016. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne is csodálkozz. Egyedi eset vagy. Gazdag, jóképű, tényleg komoly kapcsolat. Ezt a hármat így együtt, ki hiszi el?

Első kettő oké, de hogyan illene, lenne hihető hozzá a harmadik.

2016. júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem erre szokták mondani, hogy a pénz nem tesz boldoggá? :))))
2016. júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valami gond csak lehet veled?

Unalmas ez a tökéletes opció...

2016. júl. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elviselhetetlen a természeted és ezért nem akarnak összejönni veled.

De lehet még kismillió oka.

2016. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gazdag és jóképű vagy, de nem eléggé. Az a néhány normális lány talál nálad is gazdagabbat meg jóképűbbet.
2016. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

De szerintem a gazdag nem a legelső dolog.

Eddig egyik pasim se volt az a tipikusan jóképű, mert a lelke fontosabb volt. De eddig mindenkinek adtam esélyt, aki próbálkozott nálam, külső és anyagi helyzet mérlegelése nélkül. Nem mindenkinél volt valami, ennek lelki okai voltak.de én úgy még senkit se küldtem el, hogy jó pasi vagy de nem nekem. Az a legnagyobb hülyeség.

2016. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán mert a normális lányoknak, akik hosszú kapcsolatot keresnek, nem ezek az elsődleges szempontok.

N

2016. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pénz beszél :D azok a komolytalan felfogású lányok kb 80%ban uralják a társadalmat. Félnek a felelősség vállalástól, nem tudják milyen kapcsolatban élni, megmaradni hosszabb távon. Vagy max ezeknek a csajoknak is úgy jöhetsz be, hogy elöbb lefexel velük és szex alapján itélnek meg h érdemes e veled tovább foglalkozniuk vagy nem. ez azt jelenti hogy ezen felül még folyamatosan tepersz rajtuk, mindig ott vagy résen, és ha ez igy megy egy ideig akkor megszánnak és megengedik hogy komoly kapcsolat legyen.

A maradék százaléknál, aki komolyabbat akarnak, is igy van, csak ők félősebbek. Nagyon hitelesen kell eladnod magad nekik hogy a bizalmukba férkőzz, mindig keresni őket érdeklődésüket fenttartani, De egy hibát is ejtesz akkor az már megbocsájthatatlank bün

2016. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kamu
2016. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!