Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Humoros, érzelmileg érett nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Humoros, érzelmileg érett nőt szeretnék, de az összes tarskereson befuccsoltam. Milyen lehetőség van még ismerkedésre? 32/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira sablonosak a beszélgetések, hogy az valami elkepesztő. Persze a legelején át kell esni a sablon kérdéseken, de utána is nagyon laposak a beszélgetések. A legnagyobb baj, hogy a legtöbb nőből hiányzik a humorerzek vagy nagyon éretlen, kortól függetlenül. Sajnos hiába idősebb egy nő, nem jár vele érettség is. Sok 20 éves sokkal érettebb mint mondjuk egy 35 éves. A lényeg, hogy olyan nőt szeretnék magam mellett, aki érett, pozitív és van humora is. A többi nem számít. Legyszi ajanljatok oldalakat vagy barmilyen lehetőséget, ahol lehet ismerkedni. :) Felőlem trollkodhattok is, nem fogok minuszolni senkit.

2016. júl. 30. 11:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
A valò vilàg kedves baràtom!!!
2016. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Tű, a szénakazalban. Ott van tuti, de sziszifuszi munka megtalálni. Kitartás, nem csüggedés.
2016. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Vartam a #1 féle kommentet és meg is jott :D Köszönöm, hogy felvilagositottal, hogy a való világban is lehet ismerkedni. :) Ha irsz konkretumokat is sablonok nélkül, azt megkoszonom kedves baratom. :)
2016. júl. 30. 11:30
 4/36 anonim ***** válasza:
64%
Nekem most pokemonos a csajozos szovegem
2016. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha pontosabban megfogalmaznád MAGADNAK, hogy mi az elvárásod. Mert pl. lehet, hogy nagyon jo a humorérzéke, csak éppen más mint a tied. (Nem a te jopofizásod jön be neki?) Ugyanez az érettséggel is elöfordulhat. (Esetleg nem ugyanaz a fontos neki, mint neked. Akár kölcsönösen éretlennek látjátok egymást akkor.
2016. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Ez most komoly? :)


Nem létezik olyan társkereső, ami előzetesen felméri a tagjai humorérzékét és ez alapján szelektál.

Egyszerűen nem jókba futottál bele, vagy nem tudták melletted kibontakoztatni a szárnyaikat :)


32 éves vagy, ne a neten ismerkedj. Az ilyen korú férfiak a legkelendőbbek :D

Miért nem mész szórakozni? Akár diszkóba, akár egy nyugodtabb helyre. Vagy nincs valami olyan hobbid, amit sokan űznek? Ott is megismerkedhetsz nőkkel.

2016. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#5 En nagyon jol tudom, hogy mik az elvarasaim. Nem ezzel van a baj, hogy nem tudom kit akarok. Az éretlenseg nalam ott kezdodik, hogy 5 percenkent ir, hogy hol vagy, mit csinalsz, miert csinalod. Ha valamit el akar erni, azt leginkabb erzelmi zsarolassal stb...
2016. júl. 30. 11:41
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd nem én akarlak 20 évesen kioktatni :D


De pl. akár a Tinder is lehet jó. Persze semmit nem kell komolyan venni attól a sz@rtól, de ha azt csinálod mint amit én, azaz minden nap végig daráltad a szívecskét, aztán megnéztem ki volt match. Aztán már csak a nagyszámok törvénye alapján is akad majd 1-2 normális nem csak dugást kereső luxusprosti.

Ötletem sincs hányszáz csajból találtam EGYET, akivel épp randizom és nagyon normális aranyos csaj.


Ezen felül hááát.. attól függ mi az érdeklődési köröd. Annyi rendezvény van, ahol emberekkel tudsz találkozni, keress valami olyat ami téged is érdekel. Goa party, koncert, egy rohadt könyvtár, sámándobbal kecskeidomítás... bármi :D

Menj le kutyával futni, az is hasznos, mert a doge sokszor helyetted is kezdeményezhet.

2016. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#6 es #8 köszönöm a tippeket. Ez jó iranynak tűnik. :) Kutyám nincsen, de egyetértek.. :)
2016. júl. 30. 11:47
 10/36 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még a munka is.

Nem tudom mit dolgozol, de talán ebben az irányban is elindulhatsz.

2016. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!