Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit mondtok ha az ismerkedésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondtok ha az ismerkedésnél megkérdezi a nő tőletek hogy milyen rossz tulajdonságaid vannak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Vagy elmondod az igazat, vagy megmondod hogy az elején beszélgessetek pozitív dolgokról.
2016. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

azt, hogy ez nem állásinterjú.


N

2016. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Azt hogy van farkam, és lehet hogy be is tenném majd
2016. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ki az a barom aki ilyet kérdez egy ismerkedésnél? ^^
2016. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Én, vagy randizok, vagy kihallgatásra megyek.

Randi legyen kötetlen, jó hangulatú.

Kihallgatásnál meg csak olyat mondok, ami rám nézve nem terhelő.

Döntse el a másik, mit akar. Randizni, vagy kihallgatni.

2016. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jaj emberek, miért tartjátok ennyire rossznak ha valaki megkérdez titeket erről?

Csak tisztában szeretne a másik fél lenni hogy milyen is vagy valójában. Ez annyira nagy bűn?


Nem csak jóból tevődik össze az ember. Aki pedig képtelen erre az egyszerű kérdésre őszintén válaszolni, annak nem is való kapcsolat.

2016. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs rossz tulajdonságod.

Eleinte úgyis mindenki teszi a szépet még el is hiszik egymásnak az emberek.

Később finghatsz is majd meg ocsmánykodhatsz, mert akkor már jártok és nem kell álcáskodni. Sztem valami ilyesmi ez a dolog.

2016. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagy a farkam

Túl sokat keresek, nem vagyok képes elkölteni

Túlzottan szerelmes típus vagyok

Túlzottan feminista vagyok és túl vehemens harcosa a női privilégiumok felfuttatásának

Túlzottan érzelmes vagyok, ez sokkal fontosabb számomra, mint a testiség

Sokszor elég lenne számomra több órányi folyamatos ölelkezés és nem pedig az a mocskos koitusz

Nem szeretek orált kapni, csak adni

Túlzottan elhivatott önfejlesztő vagyok és folyamatosan gyűjtöm az okleveleket az újabb végzettségeimről

Egyszerűen nem tudok hízni, hájasodni, szinte egy ketrecnek érzem ezt a szálkás testet

Úgy érzem túl sok hatalmat adtak a kezembe a főnökeim,nagyon sok emberért kell felelnem

Túlzottan ragaszkodom az esküvőhöz

Ezer gyereket akarnék, ha lehetne

Túlzottan imádok utazni, megtalálni magam a világ más-más pontjain

2016. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lol #8-as nálam a 3. válasznál elkaszálnád a randit :D
2016. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:)

De azért csak visszahódítottalak a hetessel és ha kivártad a listát az utolsó háromig, nincs az az isten, hogy ne akarjál azonnal bemutatni anyádnak.

2016. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!