Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni aszexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni aszexuális lányokkal?

Figyelt kérdés

Miről lehet őket felismerni?


28/F



2016. aug. 12. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt is van 1-2.
2016. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem beszél szex témákról,picit peűdnek tűnik
2016. aug. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Keress olyan vallásos csajt, aki házasságig ki akarja húzni a dolgot, aztán csak gyereknemzés céljából szexelhet. Főként kisegyházakhoz tartoznak, de tuti a siker. XS
2016. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb. egy hete keresett itt egy csaj aszexuális pasit. Keress vissza, hátha megtalálod.
2016. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

nehéz aszexuálisakat találni ,sajnos! :(

kevés van belőlük! 28N


Az aszexualitás a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, az aszexuális ember elutasítja a testiséget.

2016. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Azzal meg minek ismerkedni, ha eleve meg sem dughatod?
2016. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok biztos benne, de azon gondolkodom, hogy lehet, hogy az vagyok. Ha gondolod, írj, esetleg elbeszélgetünk, DE nem ígérek semmit, és nem akarom azonnal megadni a Facebookomat/elérhetőségemet/képet küldeni magamról stb. (Korábbi tapasztalatok.) Ha így érdekel, rám írhatsz.


23/N

2016. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5-ös kicsit leegyszerűsítve fogalmazta meg, mert több típusa van az aszexualitásnak.


"Az aszexualitás fajtái:

- Aszexuális: az egyén nem tapasztal szexuális vonzalmat.

- Demiszexuális: az egyén szexuális vonzalmat csak és kizárólag az érzelmi kötelék kialakulása után érez, tapasztal. A kötődésnek nem kell romantikusnak lennie.

- "Szürke"-(a)szexuális: (1.) az egyén ritkán, rendszertelenül érez szexuális vonzalmat. (2.) az egyén érez szexuális vonzalmat, de alacsony a libidója. (3.) az egyén érez szexuális vonzalmat és van libidója, de nem elég intenzíven, hogy reagáljon. (4.) az egyén élvezi és vágyja a szexuális aktust, de rendkívül korlátozott és sajátos körülmények között. A demi- és "szürke"-(a)szexuálisok bármelyik másik nem iránt érezhetnek szexuális vonzalmat, ami azt jelenti, hogy vonzódhatnak a saját ("szürke"/demi-homoszexuális~ szürke-melegek/leszbikusok), az ellenkező ("szürke"/demi-heteroszexuális), vagy több nemhez ("szürke"/demi-biszexualitás)." - Forrás: Wikipedia ( [link]


A leírtak alapján sokszor ez előbbibe sorolnám magamat, mert semmilyen szexuális vonzalmat nem érzek a nők iránt. Például ha kint az utcán meglátok egy csinosabb nőt, nem érzek iránta szexuális vágyat, csak hogy szép és hogy csinos.

Viszont nem tudom, hogy komolyabb érzelmek után egy nővel hogyan alakulna. Régebben volt rá példa, hogy ismerkedésnél elkezdtem érezni valamit, de sosem jutottunk el oda egy nővel sem, hogy ez beteljesülhessen és hogy működne-e a dolog.


Régebben a maszturbáció is folyamatos volt, de manapság abból is lentebb adtam, mert nem kívánom, és nem is igazán keményedek már olyan mértékben, mint régebben. Ondóm is jóval kevesebb van, mint eddig.

2016. aug. 13. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen az információkat!

nehéz őket felismerni,megtalálni,sajnos :(

aszex 28N

2016. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!