Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn a kelendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn a kelendő férfiakra hány nő juthat? Hogy tudják így kezelni ezeket a leveleket ezen férfiak?

Figyelt kérdés
Akivel eddig beszélgettem mind azt panaszolta hogy nem írtak vissza neki. Így gondolom nagyon szűk lehet az a férfi réteg akiknek visszaírnak így azon férfiak válogathatnak a sok nő között. Hogy kezelik ezt a sok nőt ezek a férfiak?
2016. aug. 13. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom előre köszönnek nekik a bőr- és nemibeteg gondozóban. A nők szokták azt hinni, hogy biztosan kiválasztják átlag Julcsit az ezerből és 3 havi intenzív randizás után gyereket és házasságot akarnak.

Kereslet-kínálat-ár

2016. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden este mast kezelnek. De miert erdekes ez?
2016. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 30%-ban vissza szoktak írni + néha írnak rám is lányok, és ezzel szerintem már elég jó helyen vagyok a rangsorban.

Alapból általában max kb. annyi nőnek szoktam levelet írni, hogy ha a fele válaszol, akkor azt még bírjam kezelni. Emellett persze van olyan, hogy mondjuk valaki a levelem elküldése után X héttel válaszol csak, amikor már másokkal levelezem. Ha már nem akarok még vele is belekezdeni, akkor vagy visszaírok neki, hogy bocs, már másokkal levelezem, vagy ha korábban leveleztünk, és akkor tűnt el szó nélkül, majd most jönne vissza, mintha mi se történt volna, akkor egyszerűen nem szoktam válaszra méltatni az ilyet.

2016. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as

Gondolom te is olyan 185 magas vagy, széles vállú,stb.

Stimmel?

2016. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek büdös kezdeményezni még a jóképű férfiaknál is, így szerintem tudják kezelni.
2016. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül úgy lehet kezelni, hogy csak annak ír vissza, akivel ismerkedni akar. A többi levelet vagy csak elolvassa, vagy törli is. Jobb esetben kultúráltan ír egy köszönöm, nem választ.
2016. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"3-as

Gondolom te is olyan 185 magas vagy, széles vállú,stb.

Stimmel?"


195 centi vagyok, és ez is biztos segít rengeteget, de önmagában még nem lenne elég.

Sokáig tartott, amíg megtaláltam a most használt indítószövegemet, a korábbi változatokkal nekem is sokkal rosszabb volt az arányom - ráadásul elég sok figyelmet és energiát raktam bele, hogy nagyon színvonalas legyen az adatlapom, tehát ha azt már el tudom érni a kezdő levelemmel, hogy megnézze az adatlapomat, akkor már elég jók az esélyeim.

2016. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"biztosan segít..." :)

Nekem viszonylag jó szövegem van, komolyan. Anno domini vagy 60-70 levelet küldtem ki, de az általam használt platformon azt is lehetett látni, hogy a levelem elolvasták-e, törölték-e és olvasás után törölték-e.

Egyetlen válasz sem érkezett és az esetek harmadában el sem olvasták. Érted? El se olvassa...


Mielőtt leszedtem magam, átírtam a magasságomat 20 centivel magasabbra és kiküldtem kb 10 emailt. Mind válaszolt és 5 vadidegen csaj is írt magától.

Ennyit a magasságról és a nők földtől nem elrugaszkodott igényeit övező legendákról.


Aztán persze itt pislognak, mint Noéra a harmadik teve, hogy miért hazudnak a férfiak a magasságukról, mit képzelnek ezek?

2016. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 13:25

Milyen magasságot adtál meg elsőre?

2016. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
170, az igazat
2016. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!